Po pierwszym sparingu z zespołem Mierzynianki, zarząd Klub umówił kolejne gry kontrolne na bieżący miesiąc. Do końca czerwca, zagramy jeszcze trzy spotkania kontrolne.

W najbliższą środę, 10. czerwca, odwiedzimy miejscowość Gardno, gdzie zmierzymy się z miejscowym Grotem. Zespół ten zajął wysokie, czwarte miejsce w swojej grupie A-klasy po rundzie jesiennej, które jak wiemy okazało się być miejscem ostatecznym w sezonie 2019/20. Z Grotem mierzyliśmy się także w zimowym sparingu, który zakończył się porażką 0:3.

Niespełna tydzień później, podejmiemy na Hożej, najmłodszy szczeciński zespół - zgłoszony już do rozgrywek B-klasy: Okręt Szczecin. Z tą drużyną mierzyliśmy się już dwukrotnie w ramach rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej "Prawobrzeże". W potyczkach tych rywalizowały za każdym razem rezerwy naszego Klubu, ale nie zmienia to faktu, że wciąż nie udało się pokonać tego nowego szczecińskiego Klubu. W rundzie jesiennej górą był Okręt, który wygrał 2:0. W rundzie rewanżowej, spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Na koniec miesiąca, spotkamy się na własnym terenie z dobrze nam znanym i zaprzyjaźnionym Pionierem Szczecin. Bilans dotychczasowych spotkań pomiędzy naszymi zespołami przemawia jednoznacznie za Czarnymi, ale nie zmienia to faktu, że chcemy nadal sparować z zespołem trenera Mikucewicza, a seria zwycięstw nie będzie trwała wiecznie.   

znamy czerwcowych sparingpartnerów

07 czerwca 2020

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023