Jedziemy! Mimo wątpliwości, czy będzie zgoda Rządu RP na organizację obozów i kolonii, wszystko potoczyło się pomyślnie i już niebawem wyjedziemy na obóz sportowy! Wezmą w nim udział dzieci w wieku 6-13 lat.

Nasza Akademia organizuje wyjazdowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży już po raz trzeci. Poprzednie dwa obozy zakończyły się pełnym powodzeniem: program udało się za każdym razem zrealizować w blisko 100 procentach, a dzieci wróciły zadowolone i pełna dobrych wrażeń i przeżyć. 

Obozy dla dzieci trenujących w Akademii Czarnych, mają swoją specyfikę. Stawiamy na dużą ilość sportu, ale nie zamykamy się tylko na treningi. Wakacje to czas, kiedy można poprawić swoje umiejętności, dzięki licznym treningom: średnio dwie jednostki treningowe dziennie, dają 14 treningów na tygodniowym obozie, co odpowiada blisko dwóm miesiącom zwykłych treningów! Ale wiemy, że dzieci nie chcą jechać tam tylko trenować. Muszą mieć zapewnione atrakcje, dobrze się bawić, korzystać z uroków lata i wrócić z bagażem udanych przeżyć i wspomnień. Dlatego nieodłączną częścią programu naszych obozów jest wypoczynek nad jeziorem: łódka, rower wodny, kajaki czy dmuchańce.

W tym roku nowością będą dmuchane kule. Mecze jeden na jeden na piasku w wielkich dmuchanych kulach (zwanych bubble soccer) oraz dmuchana kula do chodzenia po wodzie. Wybierzemy się też na całodniową wycieczkę do parku Pomerania. To takie duże, nadmorskie wesołe miasteczko, gdzie każdy z nas będzie mógł korzystać do woli ze wszystkich atrakcji typu rollercoaster dragon, autodrom, wahadło extreme, hala zabaw, wodny świat czy karuzeli krzesełkowej. Odwiedzimy też zagrodę żubrów, popływamy na wodnych rowerach i spróbujemy stworzyć coś kreatywnego na zajęciach plastycznych.

Dzieci na naszych obozach się nie nudzą. Nie mają na to czasu;) Mają się dobrze bawić i wrócić pełni energii i entuzjazmu do domów.

Tegoroczny obóz odbędzie się w Kaliszu Pomorskim. Mieszkać będziemy w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, który słynie m.in. ze smacznej kuchni. Pod samym internatem znajdują się trzy boiska, a czyste jezioro Bobrowo Wielkie, leży 200 metrów w linii prostej od miejsca zakwaterowania. 

Obóz będzie prowadzony ściśle według zaleceń Sanepidu oraz ministerstw Zdrowia oraz Edukacji, aby minimalizować ryzyko zachorowań, ale nie pozwolimy na to, aby uczestnikom obozu towarzyszył jakiś niepotrzebny dyskomfort. Jak co roku będziemy się świetnie bawić!  

Więcej informacji pod numerem telefonu 730 730 744.  

Akademia zaprasza dzieci na obóz sportowy

12 czerwca 2020

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023