© Czarni Szczecin 2020

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

PARTNERZY I PRZYJACIELE CZARNYCH:

14 września 2021
Podopieczni duetu trenerskiego Szyłko - Kucharczyk musieli uznać wyższość gospodarzy w drugim meczu sezonu.  Zaczęło się bardzo dobrze dla naszych zawodników. Początek pierwszej połowy, prowadzenie gry przez przeciwników, przejęcie, kontra
13 września 2021
Podopieczni trenera Cicio wywieźli cenne 3 punkty z Goleniowa. Trzeba otwarcie to napisać - takie mecze też trzeba wygrywać. Naszej drużynie nie szło przez większość spotkania, ale ostatecznie to my
06 września 2021
Pierwszy zwycięski mecz duetu Szyłko - Kucharczyk  w lidze!  To był mecz iście hokejowy, przynajmniej wynik na to wskazuje. Sam mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, ponieważ już w 20 minucie meczu
w sobotę zespół seniorów Czarnych Szczecin podejmował na własnym boisku Vielgovie Szczecin.  Mecz na miarę hitu kolejki, nie boimy się użyć tego stwierdzenia. Spotkanie dostarczyło wiele emocji, tak jak się
02 września 2021
Sparing ze Stalą Szczecin był ostatni sprawdzianem przed rozpoczęciem nowego sezonu. Zawodnicy duetu trenerskiego Szyłko -  Kucharczyk w miniony weekend zagrali ostatni wyjazdowy mecz kontrolny.  Nasz zespół zaprezentował się z
30 sierpnia 2021
Seniorzy Czarnych  rozpoczęła zmagania ligowe od zwycięstwa nad Zniczem Niedźwiedź. W niedzielę o godzinie 17:00 miał rozpocząć się mecz, ale na rozpoczęcie musieliśmy poczekać jeszcze 30 minut. Powód? Deszcz zmazał
24 sierpnia 2021
Podopieczni trenera Cicio pokazali swoją moc przed startem rozgrywek ligowych w meczu z Future Szczecin w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Zanim skupimy się na samym meczu, musimy to napisać. To
Podopieczni duetu trenerskiego Szyłko - Kucharczyk rozegrali sparing z drużyną Juniora Młodszego Wołczkowa-Bezrzecze. W sobotę, 21 sierpnia nasi Juniorzy rozegrali mecz kontrolny przed zbliżającym się rozpoczęciem sezonu. W meczu rozegranym
16 sierpnia 2021
Podopieczni trenera Jakuba Cicio rozpoczęli tegoroczne zmagania od zwycięstwa w Pucharze Polski ZZPN!  W niedzielę 15 sierpnia Czarni Szczecin podejmowali na własnym boisku zespół Kolegium Sędziów ZZPN. Z racji dalszych