© Czarni Szczecin 2020

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

PARTNERZY I PRZYJACIELE CZARNYCH:

07 czerwca 2021
Dobra druga połowa nie wystarczyła do zdobycia punktów w konfrontacji ze Zrywem Kołbaskowo. O pierwszej połowie meczu ze Zrywem zawodnicy Czarnych chcieliby pewnie szybko zapomnieć. Podopieczni trenera Cicio pierwsze 45
03 czerwca 2021
Zobacz fotorelację ze zmagań turniejowych grupy Sikorek Młodszych w kategorii Skrzaty. Gospodarzem turnieju był zespół Czarne Szczecin. Podopieczne trenerki Katarzyny Cicio rywalizowały z zespołami Pogoń Szczecin Football Schools, Kick Off
31 maja 2021
Prezes Czarnych Szczecin, Jakub Cicio, w liście otwartym do Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, Macieja Mateńki porusza temat rozgrywek dziecięcych #PierwszaPiłka, postulując wyznaczenie wyraźnych zasad organizacji turniejów. Emocje po wyborach
26 maja 2021
Nie powiodła się środowa wyprawa Czarnych do Gardna, gdzie miejscowy Grot bezlitośnie wykorzystał błędy gości i pewnie zwyciężył 3:0. Lepsze pierwsze wrażenie w tym spotkaniu sprawili Czarni, którzy już w
25 maja 2021
Organizujemy otwarte i darmowe zajęcia dla dziewcząt, aby zaszczepić w nich pasję do sportu, jakim jest piłka nożna.  W ramach projektu " Piłka nożna nie tylko dla chłopców" zorganizowanym we
23 maja 2021
Zobacz fotorelację ze zmagań turniejowych grupy Żaki (2012/2013). Gospodarzem turnieju był zespół AMF Czarni Szczecin. Podopieczni trenerów Tomasza Maiera i Szymona Szola rywalizowali z zespołami Wołczkowo-Bezrzecze, Sztorm Szczecin oraz Świt
22 maja 2021
Wyraźnym zwycięstwem zakończyło się sobotnie spotkanie Czarnych Szczecin z Wołczkowem-Bezrzecze. W sobotę 22 maja podopieczni trenera Cicio podejmowali zespół KS Wołczkowo- Bezrzecze w ramach 23 kolejki rozgrywek IV grupy zachodniopomorskiej
15 maja 2021
Zobacz fotorelację ze zmagań turniejowych grupy Orlików (2011). Gospodarzem turnieju był zespół Czarni Szczecin. Podopieczni trenera Macieja Madery rywalizowali z zespołami Arkonii Szczecin, Chemika Police, Stali Szczecin, FAP Hutnika Szczecin
08 maja 2021
Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odniósł zespół młodzików starszych. Kluczowa okazała się gra do ostatniego gwizdka, co zaprocentowało w obu połowach meczu. W sobotę 8 maja zawodnicy rocznika 2006 rozegrali