PARTNERZY I PRZYJACIELE CZARNYCH:

04 grudnia 2021
Z nowym rokiem chcemy rozbudować strukturę szkoleniową w naszym Klubie. Dlatego szukamy solidnych i ambitnych trenerów. Trener którego szukamy, powinien posiadać jedną z licencji: UEFA A UEFA B GRASSROOTS C
30 listopada 2021
Drużyna trenera Szyłki nieznacznie uległa przeciwnikowi na własnym stadionie. Nieznacznie, chociaż niezasłużenie. To Czarni byli w tym meczu lepszą drużyną i może to powiedzieć każda osoba, która miała przyjemność ów
Podopieczni trenera Cicio zremisowali bezbramkowo na własnym boisku z liderem rozgrywek - Chemikiem II Police. Pierwsze minuty spotkania to wyrównane siły i nieznacznie lepsza postawa gości. Trwało to jednak zaledwie
22 listopada 2021
Kolejny mecz, w którym seniorzy zdobywają komplet punktów. Zaczynając opis tego meczu warto wspomnieć o dwóch historycznych momentach – pierwszy bardziej informacyjny, drugi zdecydowanie ważny podczas całego czasu istnienia klubu.
17 listopada 2021
Podopieczni trenera Szyłki po wyrównanym meczu wracają bez punktów.  Ostatnie tygodnie w wykonaniu zespołu Juniora młodszego nie należą do najłatwiejszych. Po zwycięstwach przychodzą bolesne porażki. Po genialnym meczu z Wołczkowem-Bezrzecze
16 listopada 2021
Drużyna seniorów dość oczekiwanie wygrała domowy mecz z Aquila.  Mecz z serii tych koniecznych do wygrania. Czarni stanęli na wysokości zadania i spokojnie wygrali z przeciwnikiem.  Pierwsza połowa lepiej zacząć
13 listopada 2021
Kolejny mecz na Hożej zakończony zwycięstwem drużyny trenera Szyłki.  Po zwycięstwie nad Prawobrzeżem przyszedł bardzo weryfikujący mecz w Pniewie. Z miejscowym Błękitem mecz zakończył się wynikiem... 2:15. Ciężka lekcja nauki
09 listopada 2021
W starciu z Hanzą Goleniów podopieczni trenera Cicio zdołali uzyskać remisowy wynik.  Dlaczego tylko punkt? - ponieważ z przebiegu całego spotkania to Czarni zdecydowanie zasłużyli na zdobycie pełnej puli punktów.
03 listopada 2021
W niedzielnym meczu z Wołczkowem to goście wykorzystali swoje silne strony i wywieźli 3 punkty z Hożej. Mecz na szczycie, tak można było go nazwać. W momencie rozpoczęcia meczu Wołczkowo