Jakub Cicio - kierownik wypoczynku

Pandemia, koronawirus, stan epidemiczny... wszyscy wiemy jak ten rok różni się od poprzednich. Jest jakby karykaturą, parodią tego, do czego przywykliśmy. Mimo to, chcemy uratować z niego ile się da, organizując nie tylko treningi ale i wypoczynek wakacyjny dla naszych podopiecznych i nie tylko. Plany związane z obozem i półkoloniami musieliśmy przedefiniować i dostosować do bieżących warunków. Ale chcemy jak w każde ferie i wakacje zabrać dzieci w krainę niezapomnianych przygód i wrażeń!

obóz sportowy

Obóz organizowany przez naszą Akademię trwa 7 dni i z reguły odbywa się
na pojezierzu drawskim. Nie jest to przypadek - lubimy te, pełne jezior tereny i wiemy,
że ze względu na wiek, dzieci muszą odpoczywać w zasięgu miejsca zamieszkania. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Na naszych obozach dzieci nie mogą używać telefonów, smartfonów itp. Każde z nich
ma jeden awaryjny telefon do domu do wykorzystania przez cały tydzień - zazwyczaj korzysta z tej opcji niewielu, co dla nas jest dowodem, że całkiem dobrze odnajdują się na obozie.

Obóz, oprócz licznych treningów pozwala spędzić dzieciom atrakcyjnie czas
- zwiedzamy, pływamy, kąpiemy się, bawimy się w wesołym miasteczku czy aquaparku. Zawsze chcemy się też nauczyć czegoś nowego, aby wrócić z nowymi umiejętnościami!

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 730 730 744

półkolonie

Cudze chwalicie, swego nie znacie - to powiedzenie oddaje ducha naszych półkolonii, zarówno latem jak i zimą. Oprócz mnogiej ilości zajęć sportowych, chcemy zaszczepiać naszym podopiecznym lokalny patriotyzm, pokazując najpiękniejsze zakamarki naszego miasta. 

Pływamy motorówkami, spacerujemy po Puszczy Bukowej, jeździmy nad jezioro, morze lub na kąpielisko. Plan dnia dostosowujemy do pogody, a mniej pogodne dni przeznaczamy na zajęcia sensoryczno-plastyczne, eksperymenty itp.

Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat. Na sport, dobrą zabawę, trochę przemyconej edukacji i smaczne posiłki.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 730 730 744

Akcja Lato 2020 - wypoczynek dzieci

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023