Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2022

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

partnerzy czarnych
partner główny

Firma SOTEX to producent płyt, blatów oraz frontów meblowych. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1989. Od początku istnienia jej dewizą są: jakość, szybkość, solidność oraz nowoczesność. Produkty oferowane przez SOTEX, wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Najnowsze materiały, nowoczesne okucia, oraz rozległa oferta kolorystyczna sprawiają, że są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym  klientom.

 

SOTEX do produkcji używa najnowocześniejszych maszyn sterowanych komputerowo. Jedną z ich bardziej udanych inwestycji jest prasa membranowa do oklejania formatek 3D. Dzięki niej, produkują fronty meblowe MDF oklejane folią PVC. Produkt ten, tak powszechnie spotykany i chętnie stosowany w naszych domach, jest oferowany przez SOTEX w szerokiej gamie kolorystycznej. Fronty te, wyróżniają się wysoką jakością, elegancją, oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

 

Ponadto firma SOTEX oferuje duży wybór płyt meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblarskich. Świadczy także usługi w zakresie rozkroju płyt
i blatów na wymiar, oklejania, wiercenia, frezowania. 
Wykonują również meble na życzenie klienta: biurowe, kuchenne, do szkół, hoteli, sklepów, oraz innych obiektów użyteczności publicznej. 

 

Z ofertą firmy SOTEX bliżej zapoznasz się wchodząc na stronę www.sotex.pl

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, mieszka tu około 400.000 ludzi. Zieleń i woda zajmują ponad połowę powierzchni miasta. Na tych unikatowych walorach oparto długoterminową strategię marki – „Floating Garden 2050”.

Szczecin to nowoczesne miasto, które pozwala mieszkańcom żyć blisko natury. Puszcze otaczające miasto, parki i skwery w jego centrum, liczne wyspy Śródodrza, kanały oraz wielkie rozlewiska nadają Szczecinowi niepowtarzalny urok zielonego, pływającego ogrodu.

Gmina Miasto Szczecin wspiera regularnie szczeciński sport, w tym od 2019 roku nasz Klub powierzając realizację zadania "Wspieranie sportu profesjonalnego - wspieranie piłki nożnej".

O Szczecinie poczytacie więcej na stronie www.szczecin.eu 

 

partnerZY CZARNYCH
gmina miasto szczecin

Pracownia złotnicza Pana Ireneusza Markuna to mała lokalna firma z wieloletnią tradycją. Zajmują się obróbką złota, srebra itp. Na zamówienie przygotują dla klienta unikatowe obrączki, pierścionki, sygnety, kolczyki, łańcuszki i wszystkie inne rzeczy, które ozdobią Ciebie i Twoich najbliższych. Niedrogie ceny, profesjonalna obsługa, wieloletnia tradycja i doświadczenie - na to mogą liczyć wszyscy klienci rodzinnej firmy Markun. 

Aby przyjrzeć się bliżej ich pracy, zajrzyj na na profil pracowni w portalu Facebook. Znajdziesz ich klikając tutaj: MARKUN pracownia złotnicza

 

Krzysztof Kaczmarek to zawodnik Czarnych, który prywatnie zajmuje się fotografią - nie tylko sportową. Jego zdjęcia urzekają i zapadają głęboko w pamięci. Jest fotografem Czarnych i wiele jego zdjęć zdobi naszą stronę internetową. Co najważniejsze - jest dobry w terminowości, co u foto-pstryków wcale nie jest takie oczywiste!

Aby zobaczyć efekty jego pracy, zajrzyj na Facebook:
Krzysztof Kaczmarek Fotografia

Markun - pracownia złotnicza
PRZYJACIELE CZARNYCH

Śpiewają, grają, klaszczą i tupią. Na Raz Na Dwa to wspólne muzykowanie dla dzieci i rodziców, spotkanie z piosenką, radosne wkraczanie w świat muzyki

Na Raz – zajęcia przeznaczone dla niemowląt ( od 4 m-ca do 1 r. ż. ) + opiekun. Podczas zajęć niemowlęta odbierają różne bodźce: dźwiękowe, wzrokowe, ruchowe. Słuchają głosu mamy/taty i uczą się odbierania i emitowania dźwięków.

Na Dwa – zajęcia dla dzieci między 1-6 rokiem życia + opiekun ( zorganizowane w trzech grupach wiekowych: 1-2 lat, 3-4 lata, 5-6 lat). Podczas różnych ćwiczeń dzieci uczą się, jak używać swojego głosu. Poprzez piosenkę - najbliższą dziecku formę muzyczną – poznają różne elementy świata muzyki. Zajęcia wspomagają rozwój mowy.

 

O sobie piszą tak:  "Będziemy tupać, klaskać, słuchać i tworzyć dźwięki. Będziemy śpiewać, grać i tańczyć.
Ale przede wszystkim będziemy się cieszyć wspólnym muzykowaniem.
Poprzez zabawę głosem zdobędziemy nowe umiejętności:
• poznamy świat muzyki,
• wspomożemy rozwój mowy i wzbogacimy język,
• nauczymy się odkrywać i wyrażać emocje,
• poznamy inne dzieci i ich rodziców i nauczymy się działać razem"

 

Znajdziecie ich na Facebooku: Na Raz Na Dwa  

Krzysztof kaczmarek fotografia