lion nieruchomości

Lion Nieruchomości jest biurem działającym głównie na terenie Szczecina i okolic.  W swojej codziennej działalności łączą spojrzenie agenta oraz inwestora. Doskonale zrozumiała jest dla nich potrzeba posiadania własnego mieszkania, jak i zakup nieruchomości pod inwestycję.

Działają wg najwyższych standardów prawnych i organizacyjnych, lubią bardzo nowoczesność, dlatego docierają także do młodszych uczestników rynku.

Mają opinię zaangażowanych pośredników a prezentowane przez nich oferty są sprawdzone i przygotowane do transakcji zarówno sprzedaży jak i wynajmu.

Dowiedz się więcej: Lion Nieruchomości

Krzysztof kaczmarek fotografia

Na Raz Na Dwa. Strefa twórczej edukacji i zabawy to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i rodzicach.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą kreatywnie wykorzystać wolny czas, dobrze się bawić i rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Nie jesteśmy szkołą, nie ma u nas ławek. Szukamy skutecznych i twórczych metod na przekazywanie wiedzy i umiejętności. Dbamy o efektywność naszej pracy i chętnie dzielimy się cennymi uwagami. Wszystkie niezbędne do nauki materiały wliczone są w cenę kursów i lekcji.

Nasza lokalizacja sprzyja rodzinnym spacerom i zabawom na świeżym powietrzu, a w razie niepogody, w Strefie znajduje się wygodny kącik zarówno dla młodszych, jak i starszych

Znajdziecie ich na Facebooku:

Na Raz Na Dwa. Strefa twórczej edukacji i zabawy

PRZYJACIELE CZARNYCH

Markun - pracownia złotnicza

Krzysztof Kaczmarek to były zawodnik Czarnych, a obecnie arbiter piłkarski, który prywatnie zajmuje się fotografią - nie tylko sportową. Jego zdjęcia urzekają i zapadają głęboko w pamięci. Jest fotografem Czarnych i wiele jego zdjęć zdobi naszą stronę internetową. Co najważniejsze - jest dobry w terminowości, co u foto-pstryków wcale nie jest takie oczywiste!

Aby zobaczyć efekty jego pracy, zajrzyj na Facebook:
Krzysztof Kaczmarek Fotografia

Pracownia złotnicza Pana Ireneusza Markuna to mała lokalna firma z wieloletnią tradycją. Zajmują się obróbką złota, srebra itp. Na zamówienie przygotują dla klienta unikatowe obrączki, pierścionki, sygnety, kolczyki, łańcuszki i wszystkie inne rzeczy, które ozdobią Ciebie i Twoich najbliższych. Niedrogie ceny, profesjonalna obsługa, wieloletnia tradycja i doświadczenie - na to mogą liczyć wszyscy klienci rodzinnej firmy Markun. 

Aby przyjrzeć się bliżej ich pracy, zajrzyj na na profil pracowni w portalu Facebook. Znajdziesz ich klikając tutaj: MARKUN pracownia złotnicza

gmina miasto szczecin

partnerZY CZARNYCH

Magistrat od 2019 roku wspiera regularnie nasz Klub. Aktualnie nasza współpraca rozkłada się na dwa podmioty: Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji i Wydział Sportu Urzędu Miasta. To właśnie wsparcie w postaci grantów z Wydziału Sportu stanowi istotny element budżetu Klubu, dlatego rozwój tej współpracy jest dla nas bardzo ważny.   

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, mieszka tu około 400.000 ludzi. Zieleń i woda zajmują ponad połowę powierzchni miasta. Na tych unikatowych walorach oparto długoterminową strategię marki – „Floating Garden 2050”.

Szczecin to nowoczesne miasto, które pozwala mieszkańcom żyć blisko natury. Puszcze otaczające miasto, parki i skwery w jego centrum, liczne wyspy Śródodrza, kanały oraz wielkie rozlewiska nadają Szczecinowi niepowtarzalny urok zielonego, pływającego ogrodu.

Gmina Miasto Szczecin wspiera nasz Klub powierzając realizację zadania "Sport dzieci i młodzieży realizowany przez Uczniowskie Kluby Sportowe 2023", "Organizacja spotkań seniorskich i młodzieżowych" oraz "Charytatywne Zawody Sportowe - Hoża 2023".

O Szczecinie poczytacie więcej na stronie szczecin.eu 

Szczecińska firma SOTEX jest Partnerem Głównym Czarnych od 2018 roku. Od pięciu lat obok regularnego wsparcia finansowego na poczet Pierwszego Zespołu,  nasz sponsor przekazywał także środki na renowacje murawy przy ulicy Hożej oraz fundował stroje dla seniorów i juniorów naszego Klubu. 

Firma SOTEX to producent płyt, blatów oraz frontów meblowych. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1989. Od początku istnienia jej dewizą są: jakość, szybkość, solidność oraz nowoczesność. Produkty oferowane przez SOTEX, wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Najnowsze materiały, nowoczesne okucia, oraz rozległa oferta kolorystyczna sprawiają, że są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym  klientom.

SOTEX do produkcji używa najnowocześniejszych maszyn sterowanych komputerowo. Jedną z ich bardziej udanych inwestycji jest prasa membranowa do oklejania formatek 3D. Dzięki niej, produkują fronty meblowe MDF oklejane folią PVC. Produkt ten, tak powszechnie spotykany i chętnie stosowany w naszych domach, jest oferowany przez SOTEX w szerokiej gamie kolorystycznej. Fronty te, wyróżniają się wysoką jakością, elegancją, oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Ponadto firma SOTEX oferuje duży wybór płyt meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblarskich. Świadczy także usługi w zakresie rozkroju płyt
i blatów na wymiar, oklejania, wiercenia, frezowania. 
Wykonują również meble na życzenie klienta: biurowe, kuchenne, do szkół, hoteli, sklepów, oraz innych obiektów użyteczności publicznej. 

Z ofertą firmy SOTEX bliżej zapoznasz się wchodząc na stronę sotex.pl

partner główny

partnerzy czarnych

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023