Sobota była ważnym dniem dla akademii Czarnych Szczecin. W turniejach "Pierwsza Piłka", których byliśmy gospodarzami, zagrało prawie 50 drużyn.

Jak co rundę nadszedł dzień, w którym Czarni byli gospodarzami turniejów dla młodych piłkarzy. Tym razem przyjemne wyzwanie organizacyjne czekało na klub 6 maja.

Idealnej pogody nie udało się zamówić. W sobotni poranek przywitały nas ciemne chmury i deszcz. Nie zepsuło to humorów na długo. Zaopatrzeni w bluzy i czapki ruszyliśmy na boiska. Szybko rozchmurzyliśmy się, kiedy rozpoczęły się mecze. W nich oglądaliśmy już dużo goli, walki, a także uśmiechów na twarzach młodych piłkarzy.

W turniejach "Pierwsza Piłka" zagrało blisko 50 zespołów. Duża część z nich to dziecięce drużyny z akademii Czarnych. Spośród naszych gości można wymienić Salos Szczecin, Dąb Dębno, Błękitnych Stargard czy Hutnika Szczecin. Rywalizacja orlików toczyła się na ulicy Tenisowej, a młodszych grup jednocześnie na ulicy Ku Słońcu.

Wszystkie drużyny Czarnych spisały się rewelacyjnie w roli gospodarzy. Gościnność zostawiły poza boiskiem, a na nim nie było taryfy ulgowej dla przeciwników. Brawa należą się nie tylko młodym piłkarzom, ale również wszystkim osobom zaangażowanym w organizację święta akademii. Po meczach na zawodników czekał słodki poczęstunek, grill i gorące tosty.

W turniejach "Pierwsza Piłka" uczestniczymy regularnie, ale te, których jesteśmy gospodarzami, mają dla nas szczególny urok. Udaną sobotę zapamiętamy na długo.

BYLIŚMY GOSPODARZAMI PIERWSZEJ PIŁKI

10 maja 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023