Dwaj piłkarze Czarnych Szczecin przenieśli się przed rundą wiosenną do zespołów z wyższych lig. Oskar Szymoński zagra w Unii Dolice, a Michał Kozłowski został zawodnikiem Morzycka Moryń.
 

W meczach Czarnych, w okresie przygotowań do rundy wiosennej, brakowało Oskara Szymońskiego. Filar drugiej linii, we wcześniejszych rundach, był testowany w Unii Dolice. Wiadomo już, że przekonał do umiejętności, które dobrze znają kibice Czarnych. Wiosną będzie mógł pokazać się w IV lidze.
 

Oskar przeniósł się do Unii Dolice na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Jego nowa drużyna znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli i przed nią próbą uratowania się przed spadkiem.
 

Z kolei Michał Kozłowski zdecydował się na przenosiny do Morzycka Moryń, grającego w klasie okręgowej. Nowa drużyna obrońcy znajduje się na 12. lokacie w tabeli. Michał Kozłowski grał w przeszłości między innymi Victorii 95 Przecław czy Aquili Szczecin. Ostatnio był ważnym ogniwem w obronie Czarnych.
 

Dla Czarnych to kolejne transfery piłkarzy do klubów z wyższych lig. Nie brakowało ich również przed rozpoczęciem sezonu.

CZARNI PRZENOSZĄ SIĘ DO WYŻSZYCH LIG

01 marca 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023