Od tego miesiąca ruszamy z nowym formatem zajęć dla dzieci i młodzieży. 

Patrząc na ostatni dość ciężki okres w edukacji dzieci i większościowe nauczanie zdalne postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzebom najmłodszym. Biorąc pod uwagę okrojoną styczność z wychowaniem fizycznym w szkole Czarni zapraszają na dodatkowe zajęcia treningowe!

Od środy 27.10.2021 roku będzie realizowany trening rozwoju wszechstronnego, czyli innymi słowy - trening koordynacyjno-motoryczny, mający na celu stworzenie dodatkowej jednostki treningu dla każdego dziecka, aby mogło one nadrobić stracony czas na nauczaniu zdalnym. Będą to treningi cykliczne odbywające się co najmniej raz w tygodniu! Na treningach kadra trenerska będzie skupiała się przekazywaniu podstawowych umiejętności sprawnościowych, aby poprawić poziom sprawności ogólnej naszych dzieci oraz utrwalić do tej pory poznane podstawy koordynacyjne. 

Mamy nadzieję, że na zajęciach pojawi się dużo zawodników oraz zawodniczek i będą oni korzystali z naszych treningów w 100%!

Zajęcia są współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach mikrodotacji, których operatorem jest Fundacja Sektor 3 Szczecin. Zajęcia dla uczestników są nieodpłatne!

 

Czarni ruszają z nową inicjatywą: WF dla chętnych!

18 października 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023