Czarni Szczecin zagrają z Vielgovią o trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej w A klasie. Przeciwnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale dla nas jest w ostatnim czasie niewygodny.
 

Runda wiosenna rozpoczęła się równie dobrze jak jesienna. Czarni rozpoczęli sezon dwoma zwycięstwami, dzięki którym zostali liderami w A klasie. Nie chcemy już jednak dalszych powtórek, ponieważ w trzeciej kolejce nastąpiło przykre dla nas hamowanie - Czarni zostali pokonali 1:4 przez Vielgovię na boisku przy Bandurskiego. W niedzielę rewanż z zespołem z Wielgowa przy Pomarańczowej, gdzie będziemy formalnie gośćmi.
 

Vielgovia stała się dość niewygodnym przeciwnikiem dla Czarnych. Nie zwyciężyli z nim ani w obecnym, ani w poprzednim sezonie. Rozpędzona drużyna Jakuba Cicio chce przekreślić niekorzystną serię.
 

Drużyna z Wielgowa mocno potrzebuje punktów potrzebnych do pozostania w A klasie. Vielgovia jest ostatnia w tabeli, a wygrana z Czarnymi jest jedną z zaledwie dwóch odniesionych przez nią od początku sezonu. Na koncie zespołu jest zaledwie 10 punktów po dodatkowo czterech remisach oraz dziewięciu porażkach.
 

Czarni nie zamierzają jednak zwalniać i ułatwiać zadania gospodarzom. Po zimowym okresie przygotowań nie zgubiliśmy jeszcze ani jednego punktu, a także nie straciliśmy gola. Dzięki zwycięstwom 2:0 z Wichrem Reptowo i 3:0 z Tanowią Tanowo drużyna znalazła się ponownie w górnej połowie tabeli, na siódmej pozycji. Do ligowego podium traci pięć punktów.
 

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14.

CZARNI ŻĄDNI ODWETU

23 marca 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023