Przerwa wakacyjna sprzyja transferom z Klubu i do Klubu. To też doskonała okazja, aby przyjść na trening Czarnych i sprawdzić swoje możliwości na tle A-klasowych zawodników!

Czarni Szczecin, to Klub, który powrócił na piłkarską mapę naszego województwa przed trzema laty. W tym czasie awansował z dziewiątego poziomu rozgrywek na siódmy, a w ostatnim sezonie zajął wysokie, trzecie miejsce w szczecińskiej grupie A-klasy. Zespół miał ambicje walczyć o miejsce premiowane awansem do Klasy Okręgowej, jednakże nie było to możliwe ze względu na chaos spowodowany koronawirusem. Kolejny sezon powinien pokazać, na ile trzecie miejsce było sprzyjającym i szczęśliwym okresem, a na ile była to realna siła zespołu.

Przed nami okres przygotowawczy do nowego sezonu, a przed nim, przeprowadzimy "Dni Otwarte Czarnych". Dwa tygodnie w których, każdy chętny będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w Czarnych. Trenujemy dwa razy w tygodniu, gramy sparingi, dla każdego kandydata znajdzie się miejsce w treningu oraz sparingu. Zapraszamy więc wszystkich chętnych na treningi w okresie 14-30 lipca. Aby dołączyć, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny pod tym linkiem: Dołącz do gry - Dni Otwarte Czarnych Szczecin   

 

Dni otwarte Czarnych Szczecin

10 czerwca 2020

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023