Czarni Szczecin rozegrali dwa sparingi. Pierwszym ich przeciwnikiem była grająca w okręgówce Mierzynianka Mierzyn, a drugim dobry znajomy z A klasy Sztorm Szczecin.

W meczu ze Sztormem pokazali się Czarni II Szczecin, wśród których byli czterej testowani piłkarze. Mecz zakończył się remisem 2:2, a wszystkie gole padły po przerwie. Druga drużyna Czarnych pokazała się z dobrej strony i w wyrównanym meczu fragmentami przejmowała inicjatywę.

Czarni stracili dwa gole po przerwie, ale następnie przeprowadzili skuteczny pościg, a do tego nie wykorzystali rzutu karnego. Najpiękniejszego gola w meczu strzelił Paweł Raban, który ustalił wynik uderzeniem z dystansu. Cieszyła ambitna gra i reakcja na stracone bramki, a także progres w porównaniu z poprzednim sparingiem przeciwko Future Szczecin.

Pierwsza drużyna nie pokazała się z dobrej strony i przegrała 2:13 z Mierzynianką Mierzyn. Liczne nieobecności doprowadziły do roszad w składzie, które nie przyniosły pozytywnego efektu. Już w pierwszej połowie przeciwnik z wyższej ligi strzelił osiem goli. Jedynym plusikiem była dobra gra piłkarzy z rocznika 2008. Jeden z nich Bartosz Nowak strzelił pierwszego gola w seniorskiej piłce.