Podopieczni duetu trenerskiego Szyłko - Kucharczyk musieli uznać wyższość gospodarzy w drugim meczu sezonu.

Zaczęło się bardzo dobrze dla naszych zawodników. Początek pierwszej połowy, prowadzenie gry przez przeciwników, przejęcie, kontra i rzut rożny. Z rożnego mocno bita centra i mamy 1:0. Piłkę do siatki wpakował świeżo upieczony zawodnik Czarnych - Jakub Smarzyk. Po bramce mecz się wyrównał, już nie tylko gospodarze prowadzili grę, bardziej wyglądało to na wymianę ciosów z obu stron. Pewniejszy cios wyprowadzili nasi zawodnicy w 26 minucie. Długa piłka ze środka pola na Biernaczyka, ten nie złamał linii spalonego, wyszedł sam na sam i uderzył w bramkarza, ale piłka spadła wprost pod nogi podążającego za akcją Maćka Krawczyka, który pewnym uderzeniem z powietrza podwyższył wynik na 2:0. Dalsza część pierwszej połowy to stopniowo zarysowująca się przewaga gospodarzy, ale nie potrafili oni przypieczętować tego zdobyciem bramki. Na przerwę więc schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem.

Druga połowa zaczęła się fatalnie. 49 minuta kontuzja i wymuszona zmiana Skobla, 51 minuta bramka kontaktowa gospodarzy po wykorzystaniu rzutu wolnego, 53 minuta i mamy 2:2. Ta bramka jednak zasługuje na miano trafienia kolejki. Rzut rożny dla gospodarzy, wybijamy piłkę głową za 16 metr, a tam zawodnik Prawobrzeża z pierwszej piłki z powietrza uderza bezpośrednio w samo okienko bramki Grygiela. Po wyrównaniu mecz się otworzył, oba zespoły miały swoje okazje, ale szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili gospodarze. W 75 minucie meczu zdobyli bramkę na 3:2. Do końca meczu Czarni próbowali odrobić straty, niestety ta sztuka się nie powiodła i z Pomarańczowej wracamy bez punktów.

Poniżej prezentujemy fotorelację z meczu autorstwa Szymona Wysockiego.

OKS Prawobrzeże Szczecin – Czarni Szczecin 3:2 (0:2)