Czarni II Szczecin nie przerwali serii porażek w B klasie. Tym razem drużyna została pokonana 2:3 przez Future Szczecin, choć na przerwę do szatni zeszła z dwubramkowym prowadzeniem.

Do przerwy konfrontacja układała się optymistycznie dla Czarnych, a strzały Uladzislaua Sakhvona dały im zaliczkę 2:0. Najskuteczniejszy strzelec zespołu w tym meczu wykorzystał wywalczony przez siebie rzut karny, a także skutecznie zakończył kontratak.

Druga połowa to już całkiem inna historia. Dwubramkowa przewaga nie dała w ostatecznym rozrachunku ani jednego punktu Czarnym, ponieważ Future odwróciło wynik na 3:2. Goście zadali ostatni cios już w doliczonym czasie.

Future Szczecin - Czarni II Szczecin 3:2 (0:2)
Gole dla Czarnych: Sakhvon 2 (22, 43)

Czarni: Nowak - Markun (46' Hajdas), Klimko, Król - Janowczyk (60' Pypot), Dowiejko (67' Cywiński), Stokop, Miśków (76' Hermański), M. Zarzycki - Adamek, Sakhvon