Z każdym rokiem staramy się podnosić sobie poprzeczkę i rozwijać się. Zarówno, jeśli chodzi o seniorskie zespoły, jak i akademię Czarnych Szczecin. W naszych podsumowaniach wracaliśmy wspomnieniami do takich wydarzeń jak liderowanie w A klasie, wygrane w lidze trampkarzy czy w turniejach młodzików młodszych.

 

Trudniej byłoby o rozwijanie klubu bez wsparcia partnerów i sponsorów klubu. W niełatwym 2023 roku mogliśmy liczyć na nieocenioną pomoc grupy firm i organizacji.

 

Partnerem głównym klubu jest firma Sotex. Dziękujemy jej za pozostawanie w rodzinie Czarnych tak samo jak innym sponsorom oraz przyjaciołom. W 2023 roku wspierali nas Infra-Port, Dakro, Zarząd Portów Szczecin-Świnoujście, Laboratorium Drogowe Szczecin, Unity Line oraz Lion Nieruchomości.

 

Wsparcie finansowe pomaga nam w podejmowaniu coraz to nowych inicjatyw. Rok 2023, a konkretnie runda jesienna jest rekordowa pod względem liczby drużyn, które wystawiła akademia w rozgrywkach ligowych, a najmłodsze grupy uczestniczą w turniejach Pierwsza Piłka. W wakacje mogliśmy zaprosić młodych piłkarzy na bezpłatne zajęcia pod okiem profesjonalnego trenera.

DZIEKUJEMY ZA WSPARCIE PARTNEROM I SPONSOROM

06 stycznia 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023