To był weekend pełen emocji 👏🏼 Przeczytaj podsumowanie weekendowego grania👇

➡️ Czarni Szczecin TM - Gryf Kamień Pomorski

Na Hożej zawitaliśmy w niedzielne popołudnie! Początek meczu należał do naszego zespołu, stwarzaliśmy dużo groźnych akcji lewą stroną. Po kilku dobrych akcjach wychodzimy na prowadzenie 1-0. Niestety mimo dobrej gry i wielu dogodnych sytuacjach przeciwnik wykorzystuje moment nieuwagi i doprowadza do wyrównania. Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy wychodzimy znów na prowadzenie! W drugiej połowie oba zespoły były bliskie strzelenia bramki. Gra zacięcie toczyła się w środku pola. Niestety 5 minut przed końcem meczu tracimy bramkę i zespół przeciwnika wyrównuje na 2-2. Mecz był wyrównany i stał na wysokim poziomie.

⚽️ Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Ludwik Więch oraz Michał Ożgo
Skład: Bloch - Kozioł, Żukowski, Świątkowski, Wiśniewski - Cimek, Więch, Krawczyk, Trojanowski, Miszczak - Nowak.
Zagrali również: Ożgo, Linniczenko, Gierba.

➡️ Czarni Szczecin MM - OKS Prawobrzeże

Mecz od początku rozgrywany był po naszej myśli, długo utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sobie liczne sytuacje. Strzeliliśmy bramkę jako pierwsi co dało nam prowadzenie 1-0.  Niestety nie udało nam się utrzymać wyniku, a po straconych bramkach ulegliśmy przeciwnikowi mentalnie i nie daliśmy rady już się odbudować, co skończyło się porażką. Nie martwimy się tym i dalej ciężko trenujemy aby zagrać jeszcze lepiej w kolejnym meczu ☀️

⚽️ Bramkę zdobył Adam Mateńko
Skład: Chełminiak - Romanowicz, Pietrzyński, Pomieczyński, Białek - Kamiński, Winnicki, Wenta - Mateńko
Grał także: Miszczak

➡️ Czarni Szczecin MMT - Stal Szczecin

Świetna postawa naszego zespołu przełożyła się na grę i wynik spotkania. Mecz rozegrała nasza nowo powstała drużyna składająca się głównie z chłopców z rocznika 2011, wspierana była ona zawodnikami z innych roczników naszej Akademii. Na przewagę fizyczną rywali nasz zespół odpowiedział ogromnym zaangażowaniem oraz lepszym przygotowaniem technicznym. Pokazaliśmy nasze czarne charaktery i ciężką pracę którą wkładamy w treningi, dzięki temu wynik końcowy był na naszą korzyść (3-1) 😁
 ⚽️ Naszymi bohaterami w tym spotkaniu byli: Dominik Gierba, Igor Kozioł oraz przeciwnik, który strzelił samobójczego gola 💪🏼
Skład: Mitura - Żukowski, Wiśniewski, Kucharzyk, Gierba, Kozioł, Bokszczanin, Żyngiel, Mateńko.
Zagrali również: Kowalski, Syniec, Korgól, Tkacz.

➡️ Czarne Szczecin (Sikorki Starsze) 👧🏼

Działo się także na Kresowej! W weekend rozegraliśmy pierwszy w tym roku turniej #PierwszaPilka. Mieliśmy do rozegrania cztery ciężkie mecze. Wyniki wskazywać mogą na jednostronną grę, ale nasze dziewczyny walczyły o każdy centymetr boiska a mecze były bardzo zacięte. Niestety przeciwnicy nie pozwolili nam wygrać żadnego spotkania, mimo że skutecznie odbieraliśmy ich ataki. Postawa dziewczyn, wola walki i zostawione serducho na boisku to powód do dumy. ❤️

➡️ Czarni Szczecin Orlik Młodszy 👦🏽

W weekend rozgrywki zainagurowała także nasza drużyna z rocznika 2012 🔥 Zdobyliśmy kilkanaście bramek w pojedynkach z najmocniejszymi drużynami w województwie. Po raz pierwszy w historii Czarnych Szczecin znaleźliśmy się w najlepszej grupie. Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony, pokazując przy tym swoje wysokie umiejętności techniczne a także wysoki poziom gry. Jesteśmy z tego zadowoleni - podsumowali trenerzy. 🙂

➡️ Czarni Szczecin Żak Starszy

Tym razem zespół Żaków Starszych rywalizował w sparingu wewnętrznym. Gra Kontrolna miała sprawdzić potencjał poszczególnych zawodników i przygotować nas jeszcze lepiej do rozgrywek Pierwszej Piłki. Gra miała charakter szkoleniowy, a na zawodników po ponad godzinnej grze, czekał konkurs umiejętności technicznych oraz na sam koniec miła niespodzianka 😊