Jak co roku, zapraszamy na zimowe półkolonie. W te ferie każdy z turnusów będzie miał inny, wyjątkowy charakter zajęć.

I turnus ma charakter sportowo-rekreacyjny. Spędzimy ten czas aktywnie, wybierając się na dwie wycieczki (Gryfino oraz Puszcza Bukowa) i dwa wyjścia w Mieście (trampoliny i lodowisko). Codziennie towarzyszyć nam będzie piłka, ruch, gry i rywalizacja. Chętnych do zajęć technicznych porwie jak zwykle trenerka Kasia, a wszystko to będziemy uwieczniać i opublikujemy w fotorelacji.

II turnus ma charakter sportowo-wyczynowy i skierowany jest do tych, którzy chcą ferie wykorzystać na zmagania, trening i dalsze postępy sportowe. Jest to forma sportowego obozu dochodzeniowego. Dla uczestników przygotowaliśmy solidną dawkę treningu, przeplataną spotkaniami lub zajęciami z kilku obszarów okołopiłkarskich. Odwiedzi nas m.in. Dietetyk, który podejmie temat żywienia młodych sportowców oraz Dr Roman Szałachowski, Psycholog związany z naszym Klubem, który poprowadzi trening mentalny. Zajmiemy się też kwestiami motorycznymi i prewencją urazów oraz treningiem taktycznym lub analizą. A że nie samym treningiem żyje piłkarz, podkręcimy tempo w rywalizacjach i konkurencjach sportowych. Mistrz Dryblingu, TopKeeper czy Władca Coervera - tutaj emocji nie zabraknie!

Nowością jest przygotowana w ramach drugiego turnusu Autorska Grupa Bramkarska trenera Grzegorza Kucharczyka. Bramkarze będą odbywali treningi w swojej grupie, codziennie szlifując elementy techniki bramkarskiej. Nie zabraknie też zajęć taktycznych!

Co łączy obydwa turnusy:

- zapewniamy: II śniadanie, obiad, podwieczorek, wodę oraz napoje
- ograniczona liczba miejsc 
- zgłoszenie do Kuratorium Oświaty
- fotorelacje zdjęciowe
- możliwość udziału osób spoza Klubu
- możliwość udziału w mniejszym zakresie (mniej dni tygodnia)
- upominki na zakończenie turnusu

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko spędziło ferie aktywnie, dobrze się przy tym bawiąc - zapraszamy na półkolonie z Czarnymi!
Więcej informacji udzieli trenerka Katarzyna Cicio: 537 910 214.
Link do zapisów znajdziesz tutaj: Półkolonie 2023 - Zapisy

 

Ferie 2023

23 stycznia 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023