Wakacje to dobry moment na wykonanie badań sportowych, dlatego prezentujemy zaktualizowaną listę placówek, w których wykonać możecie sportowe badania okresowe.

W ostatnich dwóch latach, w związku z utrudnionym dostępem do służby zdrowia polskie związki sportowe przedłużyły w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia ważność badań sportowych do „60 dni po epidemii”. Teraz jest czas, aby wrócić do tej ważnej praktyki i udać się na okresowe badania sportowe. W tym celu odświeżamy listę miejsc, gdzie w Szczecinie załatwicie te sprawy.

W naszym Klubie terminem, do którego należy wykonać badań będzie 20. sierpnia, jednakże wszystkich uczestników obozu w Kotlinie Kłodzkiej prosimy o ich wykonanie do 29. lipca, abyśmy na obóz wyjechali gotowi również w tym zakresie.

Aby wykonać badania, należy zgłosić się do przychodni z kartą sportowca. Jeśli ktoś z Was potrzebuje otrzymać od nas druk karty, będzie możliwość zgłoszenia się po niego przy okazji akcji „Podwórko na Hożej” po 19. lipca. We wtorki i czwartki na Hożej, w godz 17:00-18:30.

Gdzie zrobić badania sportowe?

07 lipca 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023