Czarni II Szczecin radzili sobie dobrze w meczu z Iskierką II Szczecin, mimo to z boiska zeszli pokonani 0:3.

Przeciwnikiem Czarnych w B klasie była tym razem drużyna rezerw czwartoligowca. Iskierka II Szczecin jest wiceliderem z 11 wygranymi i dwiema porażkami w bilansie. Zanosiło się na trudne wyzwanie dla podopiecznych Norberta Długaszka.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i rezerwy Czarnych zaprezentowały się w niej bardzo dobrze. Drużyna radziła sobie z przerywaniem akcji przeciwnika i nie dopuszczała do zagrożenia pod bramką. Grała konsekwentnie oraz odpowiedzialnie.

Niestety, energii nie wystarczyło do odpierania ataków przez całe spotkanie. W 66. minucie Tomasz Antczak strzelił gola dla Iskierki, a niebawem do wyniku 3:0 doprowadzili Maksymilian Gregoruk oraz Kacper Tokarewicz.

Czarnym nie udało się poprawić wyniku, choć stworzyli sobie dwie dobre sytuacje podbramkowe. Starcia z wiceliderem nie udało się ostatecznie wykorzystać do przerwania serii złych wyników w B klasie.

Czarni II Szczecin - Iskierka II Szczecin 0:3 (0:0)