Za większością klubów w A klasie przedostatni mecz w rundzie jesiennej.

Sztorm Szczecin - Czarni Szczecin 0:3

Czarni odnieśli wyczekiwane przez sześć kolejek zwycięstwo. Dużym wydarzeniem była pierwsza bramka wychowanka klubu w nowożytnej historii klubu - Wojciecha Krawczyka. Wcześniejsze dwa gole padły w pierwszej połowie. Podopieczni Krzysztofa Stolorza zdominowali lokalnego przeciwnika, czego efektem jest przełamanie.

Świt II Skolwin - Odrzanka Radziszewo 5:0

Trudno będzie o poskromienie lidera, który wygrał już w 11 meczach ligowych z rzędu. Konfrontacja na szczycie tabeli z Odrzanką Radziszewo miała być hitem rundy jesiennej. Okazała się jednostronna i zakończyła się przekonującym wynikiem 5:0 dla Świtu. Skolwinianie będą kolejnymi przeciwnikami Czarnych, więc na zakończenie piłkarskiego roku czeka nas wymagające zadanie.

Znicz Niedźwiedź - KS Wołczkowo-Bezrzecze 0:1

Możliwość zostania wiceliderem w rundzie jesiennej ma jeszcze KS Wołczkowo-Bezrzecze. W ostatnim meczu wygrał 1:0. Jedynego gola strzelili gospodarze, a zwyciężyli goście. To dlatego, że bramka była samobójczą Mateusza Szelesta. Padła w 15. minucie i od tego momentu wynik nie zmienił się.

Błękit Pniewo - Vielgovia Wielgowo 3:2

Ważne zwycięstwo beniaminka. Przed pierwszym gwizdkiem Błękit Pniewo miał o punkt więcej niż Vielgovia, a po zejściu z boiska ma przewagę czterech punktów. Goście po przerwie podjęli pościg, ale skończyło się odrobieniem dwóch z trzech goli straty.

GKS II Kołbaskowo/Przecław - Tanowia Tanowo 1:3

Co prawda pierwszego gola strzelili gospodarze, a konkretnie były piłkarz Czarnych, Robert Nieżurawski. Później do głosu doszła jednak Tanowia i choć poziom trudności meczu podniósł się, to zdołała odwrócić wynik w drugiej połowie.

Chemik II Police - Wicher Reptowo 4:1

W lidze są już tylko dwa bardziej bramkostrzelne zespoły niż Chemik II Police. Następną kanonadę urządził sobie w meczu z Wichrem Reptowo. Chemicy mogą także pochwalić się dobrym bilansem w roli gospodarzy, a w nim są cztery zwycięstwa, dwa remisy oraz jedna porażka.