Za Czarnymi Szczecin i innymi klubami w A klasie po dwa mecze o punkty. Podsumowujemy ostatnią kolejkę.

Tanowia Tanowo - Czarni Szczecin 1:7

Czarni urządzili sobie strzelecką kanonadę w meczu, w którym jako pierwsi stracili gola. Odpowiedź była brutalna, w postaci siedmiu bramek, a po zwycięstwie 7:1 Czarni są liderami w A klasie. Prowadzą w tabeli po pełnej kolejce pierwszy raz od czasu reaktywacji klubu.

Odrzanka Radziszewo - Błękit Pniewo 5:1

W tabeli są trzy zespoły z kompletem sześciu punktów na koncie. Odrzanka wygrała tym razem 5:1 z beniaminkiem. Błękit płacił frycowe już w pierwszej połowie, a po przerwie zrobił sobie krzywdę golem samobójczym.

Grot Gardno - Chemik II Police 2:0

Ani jednego punktu nie stracił jeszcze również Grot Gardno. Do bramki Chemików strzelił po razie w obu połowach. Grot tak rozochocił się drugim zwycięstwem w sezonie, że w tym tygodniu zaprezentował jeszcze dwa wzmocnienia zespołu.

Świt II Skolwin - Wicher Reptowo 6:0

Skolwinianie pozbierali się po falstarcie w Wołczkowie i zdemolowali zespół, z którym Czarni zmierzyli się na inaugurację.  Aż cztery strzały do bramki oddał Krzysztof Filipowicz. Wicher to jedyny klub w lidze, który jeszcze nie ucieszył się ze strzelenia gola.

Znicz Niedźwiedź - GKS II Kołbaskowo/Przecław 2:0

Niedźwiedzie tym razem okazały się niebezpieczne. Przez godzinę meczu było jeszcze bezbramkowo, a nerwowe oczekiwanie na gole przerwał Znicz. Konkretnie debiutujący w jego składzie Kacper Kotliński.

KS Wołczkowo-Bezrzecze - Rybak Trzebież 0:2

Raz na wozie, raz pod wozem. Gospodarze na inaugurację niespodziewanie zwyciężyli z rezerwami Świtu Skolwin, a goście przegrali z Odrzanką Radziszewo. Tydzień później nastroje wywróciły się do góry nogami.

Vielgovia Wielgowo - Sztorm Szczecin 1:1

Trzecim przeciwnikiem Czarnych, już w tym tygodniu, będzie Vielgovia Wielgowo. Na razie dwukrotnie zremisował, dwukrotnie 1:1. Po meczu ze Sztormem Szczecin czuł niedosyt, ponieważ stracił prowadzenie dopiero w doliczonym czasie.