Za nami niepełna, trzecia kolejka w A klasie. Pora na przypomnienie najważniejszych wydarzeń minionego weekendu.

Czarni Szczecin - Vielgovia Wielgowo 1:4

W trzecim meczu sezonu nastąpiło hamowanie Czarnych po dwóch zwycięstwach. Niedziela nie należała do zespołu Krzysztofa Stolorza, który w palącym słońcu przy Bandurskiego przegrał z niewygodną Vielgovią. Koszmarny był fragment przed przerwą, a poniesiona w nim strata okazała się nie do odrobienia.

Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 5:1

Jak dotąd w trzeciej kolejce wygrał tylko jeden gospodarz. Druga drużyna Chemika postrzelała do bramki Niedźwiedzi, a każdego gola zdobył inny zawodnik. Drużyna z Polic zdobyła pierwszy komplet punktów w sezonie. Znicz, po wysokiej porażce, aż zamilkł na kilka dni na Facebooku.

Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 1:4

Na profilu Tanowii w portalu społecznościowym padły mocne słowo po poprzedniej porażce z Czarnymi. Podziałały mobilizująco na zespół, który postrzelał Wichrowi. Drużyna z Reptowa ucieszyła się z pierwszego gola w sezonie, ale na pierwszy punkt nadal czeka.

Błękit Pniewo - KS Wołczkowo-Bezrzecze 1:2

KS Wołczkowo-Bezrzecze z powodzeniem łączy obowiązki ligowe z pucharowymi. Po zwycięstwie z Energetykiem Gryfino nie miał dużo czasu na przygotowania do meczu o punkty. Wystarczył. Po przerwie zapewnił sobie zwycięstwo 2:1 z beniaminkiem.

GKS II Kołbaskowo/Przecław - Odrzanka Radziszewo 1:2

Drużyny są na biegunach pod względem emocji. Pokonani gospodarze nie zapunktowali od początku sezonu, a Odrzanka jako jedyna ma obecnie komplet dziewięciu punktów. O trzecią wygraną w sezonie nie było łatwo. Odrzanka odwracała wynik, a decydującego gola strzeliła w doliczonym czasie.

Sztorm Szczecin - Grot Gardno 2:2

Sztorm nieustannie kąsa zespoły z topu. Tym razem zremisował 2:2 z Grotem Gardno, a śmiało mógł myśleć o zwycięstwie. Do 89. minuty miał dwubramkowe prowadzenie, a bramka decydująca o podziale punktów padła w doliczonym czasie. Grot będzie następnym przeciwnikiem Czarnych w A klasie.

Rybak Trzebież - Świt II Skolwin

Na północ od centrum Szczecina do meczu nie doszło i zostanie rozegrany w nieustalonym jeszcze terminie.