Za nami kolejne ligowe spotkania. Przeczytajcie co działo się w tym tygodniu!

Czarni Szczecin JM - Wołczkowo-Bezrzecze

Gra naszego zespołu w pierwszej połowie była dobra. Goście nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji, lecz wykorzystali nasz błąd i wyszli na prowadzenie. Udało nam się szybko wyrównać wynik, po bramce z rzutu karnego, więc było już 1-1. Druga połowę zaczęliśmy jeszcze lepiej. Mieliśmy dwie sytuacje 1 na 1 z bramkarzem, lecz niestety nie udało nam się ich wykorzystać. Po naszej nieuwadze, swoje szanse wykorzystała drużyna przeciwna. Ten mecz przegrywamy 5:1. Po popełnionych błędach naszego zespołu, nie byliśmy w stanie się odbudować. Takie mecze budują nasze charaktery.

Bramkę zdobył: Bartosz Dylewski.

Skład: Boroń - Krawczyk, Biernaczyk, Skobel, Krawczyk, Cimek, Kaniewski, Sadowski, Woźny, Dylewski, Plinkiewicz.

Zagrali również: Smarzyk, Hałaczek, Wysocki, Nowak, Wójcik.

Czarni Szczecin TM - Błękitni Stargard

Zespół trampkarza Młodszego podejmował na własnym boisku rówieśników z Błękitnych Stargard. Od początku meczu, nasi zawodnicy wywierali wysoki pressing na rywalu, stwarzając przy tym dużo sytuacji do strzelenia bramki. Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła po rzucie rożnym w 20 minucie i mamy 1-0!  10 minut później Nowak faulowany w bocznej strefie. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowuje Krawczyk i Więch z najbliższej odległości podwyższa wynik na 2:0. Druga połowa to ataki gości, jednak w znakomitej dyspozycji w tym dniu był nasz bramkarz i nie pozwolił się pokonać. W 60 minucie mamy faul w polu karnym. Nasz zawodnik pewnie strzela swoją druga bramkę. Zespół Czarnych w tym meczu zostawił serce i płuca na boisku i zasłużenie 3 punkty zostają na Hożej.

Bramki zdobyli: Bartosz Nowak x2, Ludwik Więch x1

Skład: Bloch - Wiśniewski, Żukowski, Kozioł- Więch, Cimek, Krawczyk, Miszczak, Kot- Nowak, Trojanowski.

Zagrali również: Gierba, Ożgo, Jankowski, Linniczenko, Świątkowski.

Czarni Szczecin MM - Gryf Kamień Pomorski

Kolejny mecz w wykonaniu Młodzików Czarnych. Tym razem zagraliśmy w Kamieniu Pomorskim. Gra toczyła się w środku pola, graliśmy jak równy z równym. Mimo dobrego spotkania i dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Zawiodła nas skuteczność a momentami atakowaliśmy zbyt małą ilością zawodników. Oddaliśmy kilka strzałów, lecz bardzo dobra postawa bramkarza z przeciwnej drużyny nie pozwoliła na zdobycz bramkową. Bramkę straciliśmy w ostatnich minutach z rzutu karnego i mecz zakończył się przegraną 1-0. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli i pokazali się z bardzo dobrej strony, zostawiając serducho na boisku.

Skład: Mitura - Kędzierski, Kamiński, Roubo, Romanowicz - Miszczak, Wenta, Winnicki - Dzbanuszek.

Zagrali również: Białek, Pietrzyński, Mateńko, Żyngiel.

Czarni Szczecin MMT - Salos Szczecin

Niestety zbyt silnym przeciwnikiem okazał się dla nas zespół Salosu 2009. Graliśmy swoje i próbowaliśmy kreować grę, lecz nie byliśmy dobrze nastawieni na przewagę przeciwników i przez to drużyna przeciwna wygrała mecz wysokim wynikiem 9-1. Po tym meczu zbieramy doświadczenia, nie załamujemy się i walczymy dalej!

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył dla nas Hubert Białek.

Skład: Mitura - Białek H, Kamiński, Jankowski, Kowalski, Syniec, Ryfczyński, Żyngiel, Mateńko.

Zagrali także: Gierba, Żądło, Winnicki.