W drugim czerwcowym sparingu, nieznacznie ulegliśmy Grotowi Gardno 2:3. Bramki dla Czarnych strzelali Maciej Kaczmarek oraz Jakub Zarzycki.

W przeddzień długiego czerwcowego weekendu, spotkaliśmy się towarzysko z zespołem z Gardna na ich obiekcie. W pierwszej odsłonie nieznacznie lepsi byli gospodarze, którzy kreowali znacznie lepsze sytuacje podbramkowe. Czarni odpowiedzieli dopiero w ostatnich minutach pierwszej połowy. Najpierw głową strzelał Adrian Wiśniewski, a następnie wprost w bramkarza uderzał Michał Zarośliński. Do przerwy bramki jednak nie padły.

W drugiej połowie, gra się trochę wyrównała, ale to Grot potrafił zaskoczyć nas groźnymi i skutecznymi kontratakami, czego efektem było prowadzenie 2:0. To mocno podrażniło Czarnych, którzy rzucili się na przeciwnika i uzyskali sporą przewagę. Jej efektem były dwie bramki i doprowadzenie do wyrównania. Chwilę później losy meczu mogły się już zupełnie odwrócić, bo po stałym fragmencie uderzał na pustą bramkę defensor Czarnych, Andrzej Misiałkiewicz. Niestety, jego strzał plecami wybronił... skrzydłowy Czarnych, Mariusz Modliński. W końcówce Grot przeprowadził jeszcze kilka groźnych kontrataków, a jeden z nich zamienił na bramkę. Tym samym gospodarze zwyciężyli 3:2.

Okazja do rewanżu już za półtora miesiąca, kiedy to Grot przyjedzie do Szczecina na kolejną grę kontrolną.