Czarni Szczecin rozegrali mecz w A klasie przeciwko KS Wołczkowo-Bezrzecze. Przegrali 0:3 i nie zrewanżowali się wysoko notowanemu w tabeli przeciwnikowi za porażkę poniesioną w rundzie jesiennej.

 

Przed meczem w jedenastce Czarnych doszło do istotnych zmian. Z powodu czerwonej kartki po raz pierwszy od ponad roku w meczu A klasy zabrakło kapitana Tomasza Sosnowskiego. Pod jego nieobecność opaskę przejął inny obrońca Łukasz Malinowski. Powrócił z kolei Karol Lubiński, najlepszy strzelec zespołu, którego brakowało we wcześniejszych spotkaniach.

 

KS Wołczkowo-Bezrzecze zwyciężył z Czarnymi 5:1 w rundzie jesiennej. Także w rewanżu na własnym boisku czwarta drużyna w tabeli okazała się zdecydowanie lepsza.

 

Najważniejszym piłkarzem meczu był Mateusz Ciesielski, który strzelił Czarnym hat-tricka. Otworzył wynik już w 5. minucie, a następnie poszedł za uderzeniem. Nasza drużyna miała problem z upilnowaniem napastnika, a jednego z goli zdobył eleganckim uderzeniem z rzutu wolnego.

 

Czarnym zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika, a cały kwiecień w A klasie był dla nich nieudanym miesiącem. W nim ponieśli cztery kolejne porażki 0:2 z Grotem Gardno, 1:3 ze Zniczem Niedźwiedź, 0:2 z Odrzanką Radziszewo i 0:3 z KS Wołczkowo-Bezrzecze. W rundzie wiosennej pozostało jeszcze sześć spotkań, które drużyna spróbuje wykorzystać do poprawienia sytuacji w tabeli. Następnym rywalem będzie Rybak Trzebież.

 

KS Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 3:0 (2:0)

Czarni: Zheleznov - Malinowski, Bartczak (61' Voskoboinyk), Hołdowski (75' Adamek), Klecha, Król (68' Doroch), Kubiak, Modliński, Stokop, Zarośliński (85' Topij), Lubiński

HAT-TRICK PRZECIWKO CZARNYM

29 kwietnia 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023