Na pokładzie Czarnych Szczecin powitaliśmy w tym sezonie firmę Infra-Port Sp. z.o.o. Została ona Sponsorem Klubu, i wsparła działania naszego Klubu!

Czarni nieustannie starają się pozyskiwać nowych partnerów klubu, a dzięki temu osiągać lepsze wyniki i rozwijać szkolenie młodych piłkarzy. Od pewnego czasu na stronie internetowej klubu można zobaczyć logo spółki Infra-Port, która wsparła nas w powoli dobiegającym końca sezonie.

Infra-Port to szczecińska spółka zajmująca się budownictwem, pracami teletechnicznymi i energetycznymi oraz usługami transportowymi. Powstała w latach 90. Konsekwentna praca umożliwiła osiągnięcie silnej pozycji na rynku usług portowych, choć działalność firmy nie ogranicza się jedynie do prac dla portów w Szczecinie i w Świnoujściu.

30 procent zleceń spółki pochodzi od klientów zewnętrznych, a wśród nich byli miasta Szczecin i Świnoujście, Terminal LNG w Świnoujściu, Espadon czy PKN Orlen.

Osoby zarządzające spółką są zaangażowane we wspieranie lokalnego sportu. Na stronie internetowej Infra-Port można zobaczyć między innymi, że wjazd do siedziby firmy został ozdobiony flagą Pogoni Szczecin. Cieszymy się, że Infra-Port zdecydował się również na pomoc Czarnym.

Partner klubu współpracuje ze szczecińskimi szkołami, a także z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym. Odpowiednio wykształcone kadry stają się następnie wzmocnieniem firmy. Czarni pamiętają z kolei, że w zdrowym ciele jest również zdrowy duch i na miarę możliwości włączają się w kształtowanie młodych szczecinian.

INFRA-PORT PARTNEREM CZARNYCH SZCZECIN

06 czerwca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023