Za nami zmagania grupowe w rozgrywkach zimowych ZZPN. Pierwszy zespół gra dalej, rezerwy przygotowanie do rundy wiosennej kontynuować będą w meczach towarzyskich..

Pierwszy zespół rozpoczął rozgrywki od zwycięstwa nad Czciborem Cedynią, który prowadził do przerwy przy ulicy Tenisowej 2:0, ale w drugiej odsłonie dał się dogonić i odwrócić losy spotkania, które zakończyło się wynikiem 3:2. W drugiej kolejce na boisko przy ulicy Kresowej zaprosił nas Okręt Mirand Szczecin. Mecz toczył się przy arcysilnym wietrze, a zakończył się zwycięstwem Czarnych 4:2. W ostatnim spotkaniu grupowym na Tenisową przyjechał trzeci zespół Klasy Okręgowej - Odra Chojna. Goście postawili bardzo trudne warunki i już po 20 minutach prowadzili 2:0. W drugiej odsłonie obraz spotkania uległ zmianie i Czarni od pierwszych minut atakowali i szukali bramki kontaktowej. Zdobyli ją w 75’ ale pomimo ataków nie udało się doprowadzić do wyrównania. Finalnie zajęli w grupie drugie miejsce i awansowali do dalszej fazy rozgrywek, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym przedstawicielem Klasy Okręgowej - Polonią Płoty.

Grupa G (Miejsce/Klub/Punkty/Bramki)

1. Odra Chojna 9 7-1
2. Czarni Szczecin 6 8-6
3. Okręt Mirand Szczecin 3 4-5
4. Czcibor Cedynią 0 2-9

Zespół rezerw, który rywalizował w grupie B rozpoczął rozgrywki od porażki z zespołem juniorów starszych SALOSu Szczecin 1:3. W kolejnym spotkaniu, druga drużyna Czarnych podejmowała Koronę Stuchowo i do 75’ prowadziła 3:1. Niestety w końcówce goście zaatakowali mocniej i odwrócili wynik spotkania wygrywając 4:3. Na ostatnie spotkanie, zespół trenera Madery udał się do Pobierowa na spotkanie z grającym dwie ligi wyżej Jantarem Dziwnów. Zespół znad morza, który za wszelką cenę chciał wygrać wysoko, nie dał szans naszej drużynie, trafiając do siatki aż dziesięciokrotnie. Tym samym rezerwy zakończyły swoją przygodę z Pucharem Prezesa bez zdobyczy punktowych