Najmłodsze drużyny Czarnych w ostatni weekend brały udział w rozgrywkach Pierwszej Piłki w pięciu turniejach. Grały obie drużyny Orlika Młodszego, Skrzaty oraz Sikorki Młodsze i Starsze.

Drużyna Orlików Młodszych udała się na stadion Arkonii Szczecin na kolejne zmagania w Pierwszej Piłce. W każdym meczu widać było wolę walki i duże umiejętności naszej drużyny. Emocji nie brakowało, szczególnie w meczu z gospodarzami. Po turnieju udało się jeszcze zorganizować mecz sparingowy z drużyną Chemika Police, który przez zawodników był potraktowany podobnie jak pozostałe spotkania z wcześniejszego turnieju i przyniósł wiele bramek i pięknych akcji.

Druga drużyna Orlików Młodszych wybrała się natomiast na turniej organizowany przez LFA Szczecin. W niedzielne popołudnie dopisała frekwencja i pogoda. Każdy z naszych zawodników dał z siebie wszystko, ale najważniejsze, że sam turniej pełen był radości z gry, pięknych bramek i wspaniałych interwencji.

Nasze skrzaty sobotni poranek spędziły rozgrywając mecze turniejowe na boisku przy ulicy Kresowej. Pomimo wczesnej pory, nasi zawodnicy pokazali dużo walki i chęci do gry, grając intensywne mecze i strzelając bardzo dużo goli. Jeżeli nasi zawodnicy do każdego turnieju będą podchodzić z takim samym zaangażowaniem, będziemy mieli dużo radości z Ich poczynań.

Sikorki Starsze swoje mecze rozgrywały w niedzielne popołudnie na terenie Salosu.  Pomimo niekorzystnych wyników, które nie odzwierciedlają gry dziewczyn można być zadowolonym ze sposobu rozgrywania akcji. Zawodniczki z kilkoma drużynami grały jak równy z równym, strzelając gole i konstruując bardzo ciekawe sytuacje bramkowe.

Sikorki Młodsze sobotnie popołudnie spędziły na obiektach Salosu Szczecin przy ul. Ku Słońcu 124. Dziewczyny rozegrały cztery mecze, a w każdym z nich ciężko pracowały i walczyły do końca. Zawodniczki najlepiej zaprezentowały się w pierwszym meczu tego turnieju, strzeliły sporo bramek, częściej utrzymywały się przy piłce i pokazały prawdziwego ducha walki.

Kolejne zmagania najmłodszych

18 maja 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023