Czarni II Szczecin przygotowują się do rundy wiosennej w B klasie, która rozpocznie się w pierwszym weekendzie kwietnia. W ostatnim sparingu ponieśli porażkę 1:3 z Unią II Dolice w wyrównanym spotkaniu.
 

Mecz rozegrano na boisku przy ulicy Tenisowej. Na jego początku dominowali goście z Dolic, którzy wcześnie objęli dwubramkowe prowadzenie, wykorzystując rażące błędy obrońców Czarnych.
 

Szczecinianie z minuty na minutę rozkręcali się i starali się odrobić stratę. Jedna z kilku sytuacji podbramkowych zaowocowała golem na 1:2 Igora Odważnego. Tuż przed przerwą dostał podanie na 16. metrze i przymierzył ładnym strzałem tuż przy słupku.
 

W drugiej połowie Czarni mieli dużo szans do zdobycia gola, mimo to nie poprawili wyniku. Najlepszych nie wykorzystał Wiktor Adamek, który trzy razy miał możliwość doprowadzenia do remisu. Już w końcówce sparingu padła z rzutu karnego bramka na 1:3 z perspektywy Czarnych.
 

Czarni II Szczecin - Unia II Dolice 1:3 (1:2)

Gol dla Czarnych: Odważny

Czarni: Zheleznov (75' Nowak) - Olejniczak (45' Voskobonyui), Klimko, Hajdas (80' Hermański) - Odważny (45' Mandziuk), Zarzycki (70' Maksymenko), Tselovalnikov, Janowczyk (45' Zarzycki), Abukhovich - Adamek, Feliks (56' Miśków)

KOLEJNY SPRAWDZIAN DRUGIEGO ZESPOŁU

25 marca 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023