Od 1,5 roku partnerem Czarnych jest sklep internetowy R-gol.com. Właśnie uruchamiamy atrakcyjną ofertę dla wszystkich członków naszego Klubu!


Jak wiecie, Partnerem naszego Klubu jest sklep internetowy R-gol.com - dostawca sprzętu sportowego i jeden z liderów w tej branży w naszym kraju. Czarni Szczecin od września 2020 współpracują z tym sklepem na mocy porozumienia o partnerstwie. Dzięki temu mamy zapewnioną indywidualną opiekę handlowca oraz dostęp do szerokiej gamy asortymentu. Mamy też możliwość zakupu obuwia sportowego w atrakcyjnych cenach i właśnie tą możliwością, chcemy się podzielić ze wszystkimi członkami Czarnych oraz Waszymi najbliższymi!

Uruchamiamy właśnie możliwość zakupu butów piłkarskich ze specjalnymi rabatami dla Klubu, jakie przyznała nam firma R-gol. Oznacza to, że obuwie, możecie zakupić w cenie około 25-35% tańszej od ceny katalogowej (na załączonym zdjęciu jest to cena przekreślona czyli 254,99 i od niej sklep przyzna nam rabat). Jak wygląda procedura zakupu?

 1. Wejdź na stronę r-gol.com i wybierz buty, które chcesz zakupić. Koniecznie sprawdź czy jest dostępny rozmiar, który potrzebujesz.
 2. Przyślij nam link do obuwia na maila klub@czarniszczecin.pl w treści wpisz też rozmiar jaki potrzebujesz. Link może być wysłany również smsem, choć najwygodniej będzie nam, jeśli to zrobisz mailem.
 3. My prześlemy ten mail do naszego opiekuna z firmy R-gol.com i odpowiemy Ci w jakiej cenie możemy zakupić te buty
 4. Potwierdzasz czy chcesz je kupić czy rezygnujesz.
 5. Przygotowujesz pieniądze i czekasz na dostawę.

  Szczegóły zakupu:

 

 • Realizacja takiego zamówienia trwa do 7 dni.
 • Zapłacić możesz gotówką lub przelewem.
 • Obuwie podlegają standardowej gwarancji.
 • W przypadku niezgodności rozmiaru, obuwie można bez kłopotu zwrócić.
 • Jeżeli dany model butów jest na wyprzedaży i jego cena jest obniżona np. o 50%, to cena dla nas będzie taka sama (rabat już się nie zwiększy).
 • Obuwie kupujesz w dokładnie takiej cenie, w jakiej sprzedaje je nam sklep R-gol - Klub nie pobiera prowizji od tej transakcji.
 • Prosimy o przemyślane zakupy,  aby nie dokładać zbytecznej pracy naszym pracownikom.
 • Obuwie nie muszą być tylko dla Waszych dzieci - również rodzice, rodzeństwo itd. mogą korzystać z tej oferty!

 

Mamy nadzieję, że taka możliwość ucieszy wielu z Was i pomoże oszczędzić pieniądze przy zakupie obuwia.  No i zapraszamy na zakupy w sklepie R-GOL.com

Korzyści z partnerstwa z firmą R-GOL.com 

04 stycznia 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023