Przedstawiamy szkoleniowca, który poprowadzi pierwszy zespół Czarnych Szczecin w rundzie wiosennej w A klasie. Krzysztof Stolorz jest związany z klubem od kilku lat i staje przed nowym wyzwaniem.

Krzysztof Stolorz był w przeszłości piłkarzem Czarnych Szczecin, a od 2020 roku asystentem trenera Jakuba Cicio. Wdrażał się przez ten czas w funkcjonowanie zespołu, za którego wyniki będzie teraz odpowiadać jako pierwszy szkoleniowiec.

- Bardzo cieszę się z szansy otrzymanej w klubie, którego częścią jestem od kilku lat. To dla mnie duże wyzwanie i dołożę wszelkich starań, aby mu sprostać. Pomimo krótkiego okresu, który pozostał do rozpoczęcia ligi, zdążyłem się już przekonać, że zespół jest ambitny, zaangażowany i gotowy do rundy wiosennej - mówi Krzysztof Stolorz, nowy trener Czarnych.

Stolorz jest uczestnikiem pierwszej edycji specjalistycznego kursu dla trenerów analityków organizowanego przez szkołę Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jako analityk pracuje od lipca 2020 roku w akademii Pogoni Szczecin przy zespołach U19 i U17 rywalizujących z Centralnej Lidze Juniorów.

- Obecna pozycja Czarnych w środku tabeli sprawia, że będziemy chcieli zaprezentować się w każdym meczu z jak najlepszej strony. Chcemy pokazać atuty, z których jesteśmy już znani i być trudnymi przeciwnikami dla każdego zespołu w lidze, niezależnie od jego klasy - dodaje szkoleniowiec.

Krzysztof Stolorz zastąpił na stanowisku Jakuba Cicio, którego długa kadencja trwała 2215 dni od lutego 2017 roku. Debiut nowego trenera w meczu o punkty w niedzielę o godzinie 16:45. Przeciwnikiem Czarnych będzie Sztorm Szczecin.

KRZYSZTOF STOLORZ NOWYM TRENEREM CZARNYCH SZCZECIN

08 marca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023