Czarni Szczecin, którzy przed rozpoczęciem kolejki byli wiceliderami, ponieśli porażkę 0:2 z prowadzącą w A klasie Odrzanką Radziszewo.

Czarni rozpoczęli grę w hicie kolejki odważnie. Na początku meczu byli w posiadaniu piłki, ale nie przekuli tego w prowadzenie. Paradoksalnie bramkę na 1:0 zdobyła Odrzanka. Była 9. minuta, w której Piotr Bykowski wykorzystał płaskie dośrodkowanie. Gospodarze wyblokowali na granicy faulu powracającego na pozycję Tomasza Sosnowskiego, przez co powstała luka w obronie szczecinian.

Odrzanka starała się pójść za ciosem i do końca pierwszej połowy atakowała. Nie podwyższyła jednak prowadzenia. Duże zagrożenie stanowiło trio Sękowski, Sinkowski, Bykowski wspomagane przez Piwowarskiego.

W drugiej połowie gra była wyrównana. Czarni mieli szansę na doprowadzenie do remisu w 60. minucie. Sebastian Gellera oddał strzał nad poprzeczką z dogodnej pozycji. Z kolei dwa uderzenia Przemysława Ceglarza zatrzymał bramkarz. Swoją sytuację podbramkową miała również Odrzanka, ale Dawid Szczerbik nie dał się pokonać Rafałowi Sinkowskiemu.

Kluczowa dla losów meczu była niezwykle emocjonująca końcówka. W 84. minucie Michał Kozłowski fatalnie przestrzelił z pięciu metrów, przez co Czarnym nie udało się poprawić wyniku. Szczecinianie rzucili wszystkie siły do ataku, przez co odsłonili się i w doliczonym czasie stracili gola na 0:2. Piotr Bykowski skompletował dublet i przypieczętował zwycięstwo Odrzanki.

Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 2:0 (1:0)
Czarni: Szczerbik - Król, Sosnowski, Malinowski - Kozłowski, Kubiak (62' Góra), Ceglarz, Bartczak (78' Doroch) - Rosiński (65' Hołdowski), Gellera (68' Wiśniewski) - Lubiński