Chętni do wspierania Czarnych Szczecin mogą zostać ich partnerem lub przyjacielem. W październiku klub z przyjemnością powitał na pokładzie nowego przyjaciela - firmę Lion Nieruchomości.

Firma Lion Nieruchomości powstała niespełna trzy lata temu. Jej właściciel Jarosław Bokszczanin jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami od 2018 roku.

- Od wielu lat pasjonowałem się branżą nieruchomości, a pasja ta przerodziła się z czasem w biznes. Uważam, że inwestowanie w nieruchomości jest najlepszą formą lokowania kapitału. Na co dzień koncentruję się na obrocie mieszkaniami i lokalami użytkowymi. Zarówno pośredniczę w ich sprzedaży, jak i w wynajmie. Ponadto przygotowuję dla moich klientów mieszkania inwestycyjne pod wynajem - opowiada nam właściciel.

Firma stawia na nawiązywanie długofalowych relacji opartych na uczciwości i zaufaniu. Zadowoleni klienci polecają biuro następnym i tak trafia do niego coraz więcej osób.

Drugą pasją właściciela firmy jest sport. W utrzymaniu kondycji na dobrym poziomie pomaga regularne bieganie, starty w biegach górskich oraz wędrówki z rodziną po górach. To nie wszystko. Jarosław Bokszczanin dołączył do drużyny Czarnych II Szczecin. Jest dobrym przykładem na to, że gra w piłkę nożną na poziomie klasy B dostarcza frajdy i potrafi tą pasją zarażać najbliższych. – Uważam, że recepta na udaną rodzinę to dzielenie wspólnych hobby - mówi właściciel biura Lion Nieruchomości.

Syn Jarosława Bokszczanina trenuje w akademii Czarnych już od kilku lat. Tym samym "przyjaciel klubu" nie od wczoraj uczestniczy w życiu Czarnych, z którymi w październiku postanowił zacieśnić współpracę.

Biuro Lion Nieruchomości wychodzi w ten sposób poza swoją główną działalność. Firma stawia na wspieranie rozwoju dzieci poprzez sport. Stąd między innymi inicjatywy podejmowane wspólnie z Czarnymi, o których będziemy informować już niebawem.

Biuro zachęca do kontaktu. Niezbędne informacje można znaleźć na jego stronie internetowej lionnieruchomosci.pl, a także w mediach społecznościowych. - Zachęcam do powoływania się na Czarnych Szczecin każdą osobę, którą piłkarska pasja poprowadzi do współpracy z naszym biurem - mówi właściciel firmy.

W takich sytuacjach, w ramach współpracy firmy z klubem, część wynagrodzenia biura zostanie przekazana na rzecz rozwoju Akademii Czarnych.

Lion Nieruchomości nowym Przyjacielem Czarnych

19 listopada 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023