Czarni II Szczecin już w środę rozegrają zaległy mecz w B klasie. W poprzednim stworzyli ekscytujące widowisko i odnieśli zwycięstwo 5:3 z Mierzynianką II Mierzyn.

Wysoką formą strzelecką błysnęli Krzysztof Suwalski i Adam Chmura, którzy oddali po dwa uderzenia do bramki rezerw Mierzynianki. Po dubletach obu piłkarzy Czarnych zrobiło się 4:0 w 50. minucie i droga do zwycięstwa wydawała się być prosta. Tym bardziej, że mierzynianie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Piotra Brzeskiego.

Mierzynianka ruszyła do szalonego pościgu i nieomal dogoniła Czarnych. Dzięki hat-trickowi Mariusza Mielczarka goście doprowadzili do wyniku 3:4 i jednocześnie emocjonującej końcówki. Tym bardziej, że od 83. minuty gra toczyła się dziesięciu na dziesięciu po czerwonej kartce dla Damiana Grzesiaka.

Już w doliczonym czasie padła bramka na 5:3, która zagwarantowała komplet punktów Czarnym. Jarosław Bokszczanin, jak sam opisuje, czekał na tego debiutanckiego gola przez 30 lat. Wykorzystał on błąd obrońcy, poradził sobie z kolejnym defensorem oraz bramkarzem, po czym strzelił do siatki.

Rezerwy Czarnych punktują po nieudanym początku rundy wiosennej. Następny mecz rozegrają już w środę. O godzinie 20 rozpocznie się zaległa, wyjazdowa konfrontacja z KP II Przecław.

Czarni II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 5:3 (3:0)