Porażką 1:5 zakończył się sobotni mecz z występującą w Klasie Okręgowej Mierzynianką Mierzyn. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Kaczmarek.

Spotkanie rozpoczęło się od zmasowanych ataków zespołu gości. Efektem były dwa wywalczone rzuty rożne, które dobrze przygotowane zaskoczyły defensywę Czarnych, na tyle, że już w piątej minucie było 0:1. Nasz zespół odpowiedział dynamiczną akcją prawą stroną boiska i szybko wyrównał stan spotkania. Dalsze ataki mierzynian przyniosły kolejne dwie bramki: najpierw po strzale z dystansu defensor Czarnych odbił piłkę, która kompletnie zmyliła dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza gospodarzy. Kilka minut później cudownym strzałem zza pola karnego popisał się jeden z zawodników gości i umieścił piłkę w okienku bramki strzeżonej przez Macieja Maderę.

Przez pierwszy kwadrans drugiej połowy obraz gry niewiele się zmienił i goście szybko podwyższyli prowadzenie o kolejne dwie bramki. Najpierw błąd w ustawieniu przy rzucie rożnym zakończył się strzałem głową z bliskiej odległości. Kilka minut później kolejny błąd obrońców i wykorzystana sytuacja sam na sam.

Ostatnie trzydzieści minut to już lepsza gra Czarnych, wysoki pressing  i coraz śmielsze ataki, które mogły zakończyć się zdobyciem gola, ale finalnie bramek już nie oglądaliśmy i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:5.

Czarni: Madera - Boguszewski, Malinowski, Maciej Kaczmarek, Sosnowski, Budzyński (Pilecki), Zarzycki, Wiśniewski (Suwalski), Pepryk (Kielmas), Kaczmarek (Skrętowski), Warszewski (Zarośliński).