Sezon zbliża się do końca, ale Czarni nie zwalniają tempa. W weekend swoje mecze rozgrywały zespoły Juniora, Młodzika i Orlika. Pierwsze dwie drużyny podejmowały u siebie Błękit Pniewo, a Orliki na wyjeździe grał z LFA Szczecin.

Juniorzy Czarnych przystępowali do tego spotkania z niezbyt korzystnym bilansem wcześniejszych gier z Błękitem i to goście byli zdecydowanym faworytem tego spotkania.Gra była wyrównana przez pierwsze kilkanaście minut. Nasza drużyna dobrze wyglądała w aspekcie budowania akcji od własnej bramki, jednak świetnie dysponowana defensywa Pniewa nie pozwalała na ich finalizację. Niestety równy mecz trwał do pierwszego błędu naszego bramkarza, po którym nie udało zachować szczelnego kształtu defensywy i straciliśmy kolejne gole. Na drugą połowę zespół Juniorów wyszedł wyraźnie zmotywowany mimo wysokiego wyniku, co pozwoliło Kaniewskiemu po podaniu Hałaczka umieścić piłkę w siatce. Niestety było to jedyne trafienie Czarnych w tym meczu, który zakończył się wynikiem 1:6 dla Błękitu Pniewo.

Bramkę zdobył: Kaniewski
Skład: Grygiel - Keller, Skobel, Sadowski, Maciej Krawczyk - Cimek, Hałaczek, Wojciech Krawczyk - Wysocki, Plinkiewicz, Trociuk.
Zagrali również: Bloch, Kaniewski i Miszczak.

Również z Błękitem Pniewo przyszło mierzyć się zespołowi Młodzika. Pierwsza połowa była bardzo wyrównanym widowiskiem, zarówno jedna i druga drużyna miała swoje okazje i starała się uzyskać przewagę. Oba zespoły walczyły o każdą piłkę, co jednemu i drugiemu przyniosło po golu. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Winnicki.

Druga połowa to już niestety osobna historia piłkarska. Gdy nasi zawodnicy sukcesywnie opadali z sił z każdą minutą, to piłkarze z Pniewa tylko podkręcali tempo. Strzelanie w drugiej odsłonie zaczęli od pięknie wykonanego rzutu wolnego w samo okienko bramki. Po tym golu goście rzucili się do ataku, co przyniosło im dwa kolejne trafienia. Mecze z liderem zawsze są trudne, ale są wyznacznikiem kierunku dalszej pracy.

Bramkę zdobył: Winnicki
Skład: Kaszubowski - Kędzierski, Roubo, Kamiński, Żyngiel - Miszczak, Pomieczyński, Winnicki - Bednarek.
Zagrali również: Mateńko, Juszczyk i Kozioł.

Nie przegrała za to drużyna Orlika, występująca na co dzień w Terenowej Lidze Młodzika Młodszego, co więcej odniosła okazałe zwycięstwo nad LFA Szczecin. Ten mecz potwierdził, że forma naszego zespołu idzie stopniowo w górę. Od początku do końca Czarni kontrolowali spotkanie. W pierwszej połowie przeciwnik jeszcze tworzył sobie okazje, jednak to nasz zespół był konkretniejszy i już do przerwy prowadził dwoma bramkami. Po wycofaniu się przeciwnika w drugiej połowie w pełni zdominowaliśmy wydarzenia na boisku dokładając trzy bramki i kilka razy obijając obramowanie bramki przeciwnika. Łupem bramkowym podzielili się zawodnicy z rocznika 2011 i 2009. To było bardzo potrzebne nam zwycięstwo i liczymy na mocną końcówkę rundy w wykonaniu naszego zespołu.

Bramkę zdobyli: Bokszczanin, Żyngiel, Jankowski-Świątek, Wiśniewski, Żukowski, Korgól.
Skład: Mitura, Żukowski, Wiśniewski, Kozioł, Żyngiel, Korgól, Bokszczanin, Mateńko, Gierba.
Zagrali również: Belicki, Tkacz, Jankowski-Świątek.