Sezon zaraz się kończy, więc przed Czarnymi ostatnia szansa żeby poprawić bilans punktowy w ligach. Swoje mecze w poprzednim tygodniu rozgrywały drużyny Trampkarza, Młodzika i Orlika.

Trampkarze pod wodzą trenera Kucharczyka pojechali do Dębna, żeby zmierzyć się z miejscowym UKS-em. Mecz od początku nie zapowiadał się łatwo. Gospodarze od pierwszego gwizdka ruszyli do ataku. Początkowo Czarni dobrze się bronili, niestety nie trwało to długo i po niespełna dziesięciu minutach było już 3:0 dla Dębna. Zawodnicy gospodarzy nie pozostawili złudzeń naszej drużynie i ostatecznie wygrali spotkanie aż 15:0. Czarni próbowali co prawda zagrozić bramce rywala, ale wszystkie akcje były bardzo szybko przerywane. 

Skład: Bloch - Wiśniewski, Żukowski, Świątkowski - Miszczak, Kozioł, Kot, Ożgo, Jadczuk - Nowak, Linniczenko 
Grali również: Bednarek, Jankowski, Gierba

Lepszym wynikiem może pochwalić się zespół Młodzika, który na wyjeździe zremisował 2:2 z Błękitnymi Stargard. W pierwszej odsłonie mimo optycznej przewagi to gospodarze objęli prowadzenie. Czarni zremisowali za sprawą Wiktora Wenty, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Igora Kozła. Po zmianie stron, po jednej z kontr Błękitni kolejny raz wyszli na prowadzenie. Zawodnicy Czarnych walcząc do końca i pokazując charakter zdołali wyrównać na 2:2, bramkę zdobył Leon Pietrzyński, po świetnej asyście Huberta Białka.

Bramki zdobyli: Wenta, Pietrzyński
Skład: Mitura- Kędzierski, Roubo, Pietrzyński, Białek - Kamiński, Kozioł, Winnicki - Mateńko
Grali również: Miszczak, Wenta, Żyngiel, Romanowicz

Trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła nasza drużyna Orlika Starszego wspierana przez zawodników z roczników 2009 i 2010. Tym razem Czarni mierzyli się z Chemikiem Police. Od początku widoczna była przewaga naszej drużyny, jednak to Chemik po szybkiej zmianie strony rozgrywania akcji wyszedł na prowadzenie. Czarni od razu odpowiedzieli golem Białka, który dobił strzał Mateńki odbity od poprzeczki. Mateńko później wykorzystał trzy sytuacje wypracowane przez drużynę. Ostatnie trafienie padło łupem Żukowskiego, który w ostatnich minutach meczu został przesunięty z pozycji Środkowego obrońcy na atak. To był bardzo dobry i zasłużenie wysoko wygrany mecz.

Bramki zdobyli: Białek, Mateńko x3, Żukowski
Skład: Mitura - Żukowski, Korgól - Białek, Żyngiel, Pietrzyński, Bokszczanin - Mateńko, Gierba
Grali również: Jankowski, Kędzierski

Komplet wyników:

Trampkarz: UKS Dębno - Czarni Szczecin 15:0 (6:0)
Młodzik: Błękitni II Stargard - Czarni Szczecin  2:2 (1:1)
Orlik: Chemik Police - Czarni Szczecin 1:5 (1:2)

 

Autor zdjęcia: Jarosław Bokszczanin

Młodzieżowy Przegląd Ligowy

15 czerwca 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023