W czwartek, 5 maja na Obiektach Sportowych ZCEMiP przy ul. Hożej 6 odbyło się szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów, którego tematem była etapizacji szkolenia.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 trenerów, a z naszej akademii obecni byli prawie wszyscy trenerzy, stanowiąc tym samym najliczniejszą grupę.

Spotkanie podzielone było na trzy segmenty: teoria, trening pokazowy i gra selekcyjna oraz podsumowanie i dyskusja na temat szkolenia.

Pierwsza część to wykład teoretyczny i dyskusja, która obfitowała w wymianę zdań, ciekawe wnioski i celne uwagi. Następnie trenerzy udali się na boisko, gdzie czekała starannie wyselekcjonowana grupa zawodników z akademii Czarnych Szczecin. Trenerzy z Mobilnej Akademii Młodych Orłów chwalili sobie samych zawodników, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wyszkolenia i organizację wydarzenia. Miejmy nadzieję, że następne takie wydarzenie, którego będziemy gospodarzami będzie budziło jeszcze większe zainteresowanie trenerów i trenerek, bo rozwój jest najważniejszą składową sukcesu. Dziękujemy uczestnikom za zainteresowanie, naszym chłopcom za zaangażowanie, a samym trenerom z MAMO za przeprowadzenie ciekawego wykładu i świetnie poprowadzony treningu pokazowego.

Mobilna Akademia Młodych Orłów gościła na Hożej

14 maja 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023