Juniorzy Czarnych Szczecin podsumowali sezon serią siedmiu wygranych meczów. W tabeli znaleźli się na piątym miejscu w tabeli.
 

W ostatnim meczu sezonu Czarni zwyciężyli 6:3 z Energetykiem Gryfino. Zdecydowanie najskuteczniejszym piłkarzem tego meczu był Jakub Staszak, który strzelił pięć goli, a jednego dołożył Bartosz Nowak.
 

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando Czarnych. Trudne, początkowe minuty okupili stratą bramki, która jednak podziałała na nich jak płachta na byka. Drużyna ruszyła do odrabiania strat i odpowiedziała przed przerwą czterema trafieniami do bramki Energetyka.
 

Już w drugiej połowie do gry wdarło się trochę nerwowości i chaosu, które pozwoliły gospodarzom zdobyć kolejne bramki. Mecz przypominał walkę akcja za akcję, gol za gola. W świetnej formie był bramkarz Szymon Bloch i w wielu sytuacjach ratował drużynę z opresji.
 

- Na serię wygranych zapracował cały zespół. Gratuluję każdemu zawodnikowi z osobna - mówi trener Marcin Podlecki.
 

Udana runda wiosenna została podsumowana serią siedmiu zwycięstw. Juniorzy znaleźli się na piątym miejscu w tabeli i choć w lidze pozostało do rozegrania jeszcze kilka meczów, to pozycja Czarnych nie ulegnie zmianie.

 

W czerwcu do akademii Czarnych dotarła jeszcze jedna dobra informacja dotycząca dwóch juniorów Huberta Kota i Jakuba Staszaka. Młodzi piłkarze dostali zaproszenie na mecz testowy z akademii Pogoni Szczecin. Prowadzony przez trenera Patryka Kuranta rocznik 2008 w Pogoni skupia najlepszych juniorów młodszych w naszym województwie.
 

Hubert Kot, Jakub Staszak, a także inni juniorzy dostawali wiosną regularnie powołania do pierwszego zespołu Czarnych.

MOCNY FINISZ SEZONU JUNIORÓW

16 czerwca 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023