W minionym tygodniu nasze drużyny młodzieżowe pokazały, że ciężka praca w okresie przygotowawczym nie poszła w las. Młodzik Młodszy zdecydowanie pokonał UKS Dębno, Trampkarz Starszy odniósł wysokie zwycięstwo nad Hutnikiem, a Młodzik Starszy nieznacznie przegrał z Salosem II Szczecin.

Młodzik Młodszy

W Czwartkowe popołudnie drużyna trenera Kamila Wolaka rozegrała pierwszą kolejkę Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego. Na starcie Czarnym przyszło zmierzyć się z zespołem Dąb Dębno. Nasi zawodnicy od pierwszych minut atakowali przeciwnika, co zaowocowało pierwszymi bramkami. Do przerwy cztery razy pokonali bramkarza, zachowując przy tym czyste konto.

W drugiej połowie ataki nie ustawały, lecz brakowało skuteczności, co wykorzystali rywale i strzelili bramkę po kontrataku. Czarni jeszcze raz pokonali bramkarza, ustalając tym samym wynik spotkania na 1:5.

Cieszy postawa naszych chłopców, którzy w atakowaniu stosowali niecodzienne rozwiązania i cechowali się wysoką kreatywnością. W obronie zaś byli cierpliwi, mądrzy oraz bardzo spokojni pod bramką.

UKS Dębno - Czarni Szczecin 1:5 (0:4)
Bramki zdobyli: Mateńko x2, Kaczmarczyk x2, Kowalski
Skład: Mitura - Syniec, Pietrzyński, Korgól, Bokszczanin - Kowalski, Żyngiel, Kaczmarczyk - Mateńko
Grali również: Tkacz, Żądło, Orłowski, Habas, Belicki, Plażuk, Kucharzyk, Kuźniar

Trampkarz Starszy

Mecz z Hutnikiem Trampkarze zaczęli znakomicie, bo już w drugiej minucie Nowak wykorzystał dobre podanie od Krawczyka, otwierając tym samym wynik spotkania. Przez kolejne dziesięć minut Czarni dominowali na boisku, niestety nie udało się tego udokumentować kolejną bramką i od piętnastej minuty to Hutnik przejął inicjatywę, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji, na szczęście żadnej nie zamienił na gola. Czarni znów przejęli kontrolę nad meczem i Cimek wykorzystując idealne zagranie z rzutu rożnego, dołożył kolejną bramkę. Jeszcze przed przerwą do siatki rywala piłka wpadła dwa razy, po uderzeniu Wiechą zza pola karnego i strzale Staszaka. Do szatni drużyny schodziły przy wyniku 0:4.

Druga połowa to całkowita dominacja Czarnych, która zakończyła się strzeleniem kolejnych 9 bramek. Czarni w tym meczu 13 razy pokonali bramkarza Hutnika, zachowując czyste konto.

Hutnik Szczecin - Czarni Szczecin 0:13 (0:4)
Bramki zdobyli: Staszak x5, Nowak x3, Więch x2, Cimek, Żukowski, Krawczyk.
Skład: Bloch - Żukowski, Cimek, Kozioł - Jankowski, Kot, Miszczak Jan, Krawczyk, Więch - Nowak, Gierba.
Grali również: Pyrek, Staszak, Wenta, Kamiński

Młodzik Starszy

Młodzik Starszy w niedzielne południe mierzył się z Salosem II Szczecin. Całe spotkanie było mocno wyrównane, ale to Czarni stwarzali sobie bardziej klarowne sytuacje do strzelenia goli. Niestety nie wszystkie potrafili wykorzystać.

Początek drugiej połowy to dwie stuprocentowe okazje, których Czarni nie zamieniają na gole, przez co niestety mecz kończy się wynikiem 3:2.

Salos II Szczecin - Czarni Szczecin 3:2 (2:1)
Bramki zdobyli: Wenta, Dzbanuszek|
Skład: Chełminiak - Pietrzyński Leon, Kamiński, Białek Hubert, Kędzierski - Miszczak Szymon, Winnicki, Romanowicz - Wenta
Grali również: Juszczyk Wojciech, Dzbanuszek, Żemojtuk

MPL: Młodzieżowy Przegląd Ligowy #1