Listopad przywitał nas meczem ligowym Młodzika Młodszego. Chłopcy w przedostatniej kolejce tej jesieni odnieśli pewne wyjazdowe zwycięstwo nad zespołem Prawobrzeża Szczecin.

W niedzielne popołudnie 06.11.2022 r. na boisku na Osiedlu Kasztanowym zespół Młodzika Młodszego Czarnych Szczecin zmierzył się z drużyną Prawobrzeża Szczecin w ramach X kolejki II grupy Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego. Była to przedostatnia kolejka ligowa w tej rundzie.

Pierwsze 15 minut to dominacja Czarnych.  Chłopcy z naszej Akademii świetnie się bawili i kibice kilkukrotnie mogli podziwiać nietuzinkowe zagrania rodem z brazylijskiej Joga Bonito. Nie przełożyło się to jednak na zdobycz bramkową i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie Czarni bombardowali bramkę przeciwnika, natomiast drużyna gospodarzy zaciekle się broniła. Do końca meczu Młodzikom Czarnych udało się strzelić dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Mateńko oraz Habas.

Trener Kamil Wolak po spotkaniu komplementował swoich podopiecznych: Naszych chłopców cechowała waleczność i ogromne zaangażowanie, co cieszy, ponieważ jest to aspekt, nad którym mocno pracowaliśmy na ostatnich treningach. Dzięki wygranej nasza drużyna zapewniła sobie awans do wyższej grupy, co pozwoli nam co weekend rywalizować z mocnymi rywalami – podsumowuje szkoleniowiec.

Prawobrzeże Szczecin – Czarni Szczecin 0:2 (0:0)
Bramki zdobyli: Mateńko, Habas
Skład: Mitura, Mateńko, Syniec, Habas, Orłowski, Kowalski, Żyngiel, Bokszczanin, Rusak

Grali również: Dończak, Tkacz, Leon Pietrzyński, Belicki

MPL: Młodzieżowy Przegląd Ligowy #10

08 listopada 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023