W minionym tygodniu wszystkie nasze drużyny młodzieżowe były gospodarzami swoich spotkań. Młodzik Starszy uległ Football Arenie II, Młodzik Młodszy pokonał okazale Juniora Police a Trampkarz Starszy odniósł wysokie zwycięstwo nad zespołem Wołczkowo-Bezrzecze.

Młodzik Starszy

W sobotni poranek Młodzik Starszy podejmował zespół Football Areny II. Pierwsza połowa to wyrównana walka, w trakcie której Czarni skutecznie egzekwują rzut rożny, otwierając tym samym wynik spotkania. Gospodarze mają jeszcze sytuację sam na sam z bramkarzem, jednak nie zamieniają jej na gola, a ponieważ niewykorzystane sytuację lubią się mścić, chwilę poźniej tracą bramkę. Goście wykorzystują niefrasobliwość w obronie i zamieniają korner na gola.

Druga połowa to przewaga Football Areny II i ich zasłużone zwycięstwo. W ocenie szkoleniowca Czarnych Grzegorza Niedzielskiego zawiódł „mental”.

Czarni Szczecin – Football Arena II 1:4 (1:1)
Bramkę zdobył: Mateńko
Skład: Chełminiak – Kamiński, Pietrzyński, Białek, Romanowicz - Miszczak Winnicki, Wenta - Mateńko

Grali również: Mitura, Kędzierski, Dzbanuszek, Bednarek

Młodzik Młodszy

W niedzielę rano rozegraliśmy drugą kolejkę Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego. Na obiekcie przy Bandurskiego 35 gościliśmy drużynę Juniora Police.

Mecz od samego początku stał na wysokim poziomie intensywności, mimo to przez dłuższy czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Po pierwszej bramce dla naszego zespołu, worek z golami rozwiązał się i ostateczny wynik wyniósł 6:0.

Trener Kamil Wolak następująco podsumował to spotkanie: "Bardziej niż wynik, może cieszyć gra naszych chłopców, którzy pod względami taktyki indywidualnej i zespołowej poprawiają się z każdym treningiem, co oznacza, że przyswajają naukę zdobytą na zajęciach i wykorzystują ją w meczu”.

Czarni Szczecin – Junior Police 6:0 (3:0)
Bramki zdobyli: Mateńko x3, Kaczmarczyk, Kowalski, Kucharzyk

Skład: Mitura - Orłowski, Pietrzyński, Korgól, Habas - Kowalski, Żyngiel, Kaczmarczyk - Mateńko
Grali również: Żądło, Syniec, Dończak, Kuźniar, Tkacz, Kucharzyk

Trampkarz Starszy

Mecz trampkarza starszego z Wołczkowem-Bezrzecze zaczął się od całkowitej kontroli naszego zespołu. Przez 20 minut dominowaliśmy w każdym aspekcie, niestety nie potrafiliśmy tego udokumentować zdobyczą bramkową. W 22 minucie to goście wyszli na prowadzenie. Ta bramka obudziła naszych chłopaków i Nowak szybko doprowadził do wyrównania. Reszta pierwszej połowy to wymiana ciosów i po której znów musieliśmy gonić wynik. Pod koniec pierwszej części spotkania bramkę na 2:2 ponownie strzelił Nowak, a chwilę później, wykorzystując rzut rożny, Cimek dokłada trzeciego gola.

Druga połowa, to pokaz naszych umiejętności, nie pozostawiający rywalom nadzieji na wywiezienie trzech punktów ze Szczecina. Pomimo wąskiej kadry, mecz kończymy z ośmioma trafieniami, pozwalając rywalom na zdobycie trzech goli.

Czarni Szczecin – Wołczkowo - Bezrzecze 8:3 (3:2)
Bramki zdobyli: Staszak x3, Nowak x3, Cimek, Pyrek
Skład: Bloch - Żukowski, Cimek, Kot- Kozioł, Więch, Pyrek, Krawczyk, Miszczak- Staszak, Nowak

Grali również: Gierba, Jankowski

MPL: Młodzieżowy Przegląd Ligowy #2