Ostatnia kolejka gier stoi pod znakiem efektownych wygranych naszych drużyn. Młodzicy Starsi i Trampkarze nie dali szans swoim rywalom w starciach ligowych. Drużyna Młodzika Młodszego natomiast zaliczyła udany pod względem szkoleniowym i sportowym mecz sparingowy.

Młodzik Starszy

Zespół chciał podtrzymać dobrą passę po wygranym spotkaniu z Chemikiem Police. Wiadomo było, że nie będzie to łatwy mecz, Jeziorak to solidny zespół. Czarni byli mocno zmotywowani do rewanżu za porażkę w ostatnim ligowym starciu.

W pierwszej połowie drużynie wychodziło wszystko. Po pierwszej bramce dla Czarnych Jeziorak miał okazję, aby wyrównać, ale gospodarzy uratował słupek. Od tego momentu wpadają kolejne bramki i do przerwy jest 5:0.

Przeciwnik na drugą połowę wychodzi mocno zmotywowany i strzela gospodarzom dwie bramki, a Młodzicy Czarnych odpowiadają jednym trafieniem. Kolejne zwycięstwo stało się faktem. Brawo drużyna!

Czarni Szczecin- Jeziorak Szczecin 6:2
Bramki zdobyli: Wenta x3, Mateńko x2, Winnicki
Skład: Mitura – Kamiński, Pietrzyński, Białek, Kędzierski – Tkacz, Winnicki, Wenta - Mateńko

Grali również: Chełminiak, Żyngiel, Roubo, Pomieczyński

Trampkarz Starszy

Niedzielny mecz Trampkarza Starszego z Kick OFF Szczecin to był pojedynek do jednej bramki. Skład Czarnych był zdecydowanie silniejszy fizycznie i piłkarsko od przeciwnika. Wynik końcowy 20:0 mówi sam za siebie. Trener Grzegorz Kucharczyk krótko podsumowuje: Mimo wysokiego zwycięstwa nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji bramkowych. Rozegraliśmy w miarę dobre zawody starając się realizować wszystkie założenia jakie sobie narzuciliśmy na ten mecz.

Kick Off Szczecin - Czarni szczecin 0:20
Bramki zdobyli: Staszak 8x, Nowak 3x, Więch 3x, Pyrek 2x, Cimek, Żukowski, Miszczak, Kot
Skład: Bloch - Wiśniewski, Trojanowski, Miszczak - Pyrek, Krawczyk, Więch, Kot, Ożgo - Staszak, Nowak
Grali również: Cimek, Gierba, Jankowski, Kozioł, Żukowski

Młodzik Młodszy

W sobotni poranek na obiekcie przy ul. Tenisowej Młodzik Młodszy rozegrał mecz sparingowy przeciwko drużynie Salosu Szczecin.

Mecz charakteryzował się otwartą grą, dużą ilością goli oraz pięknymi akcjami. Ataki często były napędzane przez dłuższe zagrania górne lub dolne prostopadłe, przechodzące przez linię pomocy lub obrony, co bardzo cieszy, ponieważ jest to jeden z elementów, nad którym drużyna pracowała na ostatnich treningach. Warto wspomnieć, że w tym spotkaniu wystąpili również zawodnicy, dla których był to debiut w grze, na zasadach obowiązujących w Lidze Młodzika, a więc na znacznie większym boisku od Orlikowego, co było dla nich ciekawym i cennym doświadczeniem.

Salos Szczecin – Czarni Szczecin 5:10
Bramki zdobyli: Kaczmarczyk 4x, Majdański 2x, Filip Białek 2x, Rusak
Skład: Majdański, Korgól, Belicki, Orłowski, Rusak, Prucnal, Sorokosz, Kaczmarczyk, Filip Białek
Grali również: Dończak, Wandachowicz

MPL: Młodzieżowy Przegląd Ligowy #4