W tej kolejce było wszystko: trudne mecze, wysokie zwycięstwa i gorycz porażki, dalekie wyjazdy i lokale potyczki. Zapraszamy do lektury.

Trampkarz Starszy

W sobotnie popołudnie przy ul. Witkiewicza odbyło się spotkanie Wojewódzkiej Ligi Trampkarza pomiędzy Future Szczecin a Czarnymi Szczecin. Spotkanie to zaczęło się od narzucenia przez nasz zespół swojego rytmu gry. Przez całość spotkania przeciwnik miał mało argumentów po swojej stronie, co pozwoliło zespołowi Czarnych na pełną dominację w tym meczu. Raz za razem tworzyliśmy udane akcje, co przyniosło skutek w postaci okazałego zwycięstwa oraz dopisaniu kolejnych 3 punktów w ligowej tabeli. Czarni wygrali wysoko, a zespół dzisiejszych gospodarzy zdołał odpowiedzieć jedynie honorowym trafieniem. Dobrym występem chłopcy potwierdzili swoje umiejętności. Liczymy, że zaprezentują je w kolejnych meczach.

Future Szczecin - Czarni Szczecin 1:10 (0:6)

Bramki zdobyli: Nowak x2, Staszak x2, Ożgo x2, Krawczyk, Gierba, Cimek, Więch

Skład: Bloch, Niezbecki, Trojanowski, Pyrek, Kot, Więch, Cimek, Krawczyk, Miszczak, Gierba, Nowak

Grali również: Wiśniewski, Żukowski, Ożgo, Zasada, Wielgosz, Staszak

Młodzik Starszy

W niedzielę, 22 października w ramach rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Młodzika Starszego zmierzyliśmy się na obiektach przy ul. Orlej z zespołem Żaków Szczecin. Przeciwnik od samego początku przeważał, co udokumentował szybkim, dwubramkowym prowadzeniem. Jeszcze przed przerwą strzelamy bramkę kontaktową. W ocenie trenera Grzegorz Niedzielskiego była to najsłabsza pierwsza połowa w tej rundzie w wykonaniu Młodzików Starszych.
Chwilę po przerwie, w wyniku indywidualnego błędu gospodarze strzelają na 3-1. Następnie gol samobójczy i jest 4-1. Romanowicz strzela z rzutu wolnego na 4-2. Piąta bramkę tracimy po strzale z dystansu.

Żaki Szczecin – Czarni Szczecin 5:2 (2:1)
Bramki zdobyli: Kamiński, Romanowicz

Skład: Chełminiak, Hubert Białek, Jan Roubo, Żemojtuk, Kędzierski, Szymon Miszczak, Kamiński, Wenta, Romanowicz
Grali również: Kaszubowski, Winnicki, Pomieczyński.

Młodzik Młodszy

W niedzielę na boisku przy ul. Fałata w Koszalinie zespół Młodzika Młodszego Czarnych Szczecin zmierzył się z niepokonaną do tej pory Gwardią II Koszalin. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Po udanej próbie pressingu zdobyliśmy bramkę na 1-0. Pierwsza połowa zakończyła się spokojnym dla nas wynikiem 2-0.
W drugiej połowie Gwardia strzeliła bramkę kontaktową. Po chwili znakomitą indywidualną akcją popisał się Kacper Kaczmarczyk, który efektownie mijając całą obronę przeciwnika skompletował „hattricka”. Do końca meczu zdobyliśmy jeszcze dwie bramki. Poza wynikiem najbardziej cieszy postawa mentalna naszych zawodników. Cały mecz byli zmotywowani i odważni pod własną bramką, jak i pod bramką przeciwnika, nie bojąc się pojedynków 1 na 1. Jest to również kolejny mecz z doskonałym dopingiem najwierniejszych kibiców (rodziców), który z pewnością dał mnóstwo motywacji młodym piłkarzom.

Gwardia II Koszalin - Czarni Szczecin 1:5 (0:2)
Bramki zdobyli: Kacper Kaczmarczyk x3, Żyngiel, Bokszczanin
Skład: Mitura, Korgól, Leon Pietrzyński