Ostatnia sobota października upłynęła pod znakiem ligowego grania. Trampkarze rozegrali pożegnalną kolejkę ligową w tej rundzie. Mecze Młodzików Starszych i Młodszych pokazały, że rozwój tych roczników idzie w dobrą stronę.

 

Młodzik Młodszy

W sobotę, 29 października na boisku przy ul. Kresowej zespół Młodzika Młodszego Czarnych Szczecin podejmował drużynę Chemika Police w ramach IX kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego.
Czarni od samego początku kontrolowali przebieg spotkania. Na pierwsze bramki nie trzeba było długo czekać, a połowa zakończyła się trzybramkową przewagą gospodarzy.
W drugiej połowie przebieg meczu nie uległ zmianie, a mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 6-0. Bardziej niż zwycięstwo cieszy uniwersalność zawodników naszej Akademii, którzy w tym meczu grali na innych pozycjach niż zazwyczaj i radzili sobie bardzo dobrze, co jest niezwykle ważną i przydatną umiejętnością.

Czarni Szczecin – Chemik Police 6:0 (3:0)
Bramki zdobyli: Pietrzyński x3, Kaczmarczyk x2, Bokszczanin
Skład: Mitura, Leon Pietrzyński, Korgól, Bokszczanin, Mateńko, Tkacz, Żyngiel, Kacper Kaczmarczyk, Dończak

Grali również: Kucharzyk, Kowalski, Orłowski, Rusak, Belicki

 

Młodzik Starszy

W ramach rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Młodzika Starszego podejmowaliśmy na obiektach przy ul. Bandurskiego zespół AP Baltica Świnoujście.
Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gości. Czarni rozpoczęli zbyt bojaźliwie i wiadomo było, że będzie to trudny mecz. Do przerwy wynik nie napawał optymizmem, schodzimy do szatni przy 2-6. Wydaję się, że jest po meczu.

Po przerwie Młodzicy Czarnych bardzo chcieli udowodnić, że potrafią grać w piłkę. I druga połowa to przewaga zawodników naszej Akademii. Mimo wyniku to kolejny mecz z silnym przeciwnikiem, kiedy utwierdzamy się w przekonaniu, że potrafimy grać z takimi rywalami.

Czarni Szczecin – AP Baltica Świnoujście 3:6 (2:6)
Bramki zdobyli: Mateńko x2, Wenta
Skład: Chełminiak, Hubert Białek, Leon Pietrzyński, Romanowicz, Kędzierski, Szymon Miszczak, Kamiński, Wenta, Mateńko
Grali również: Bednarek, Żemojtuk, Kordalski

 

Trampkarz Starszy

W sobotnie popołudnie przy ul. Tenisowej 38 odbyło się spotkanie Wojewódzkiej Ligi Trampkarza pomiędzy Czarnymi Szczecin a Salosem Szczecin. Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrany przez nasz zespół w kategorii trampkarza.
Pierwsza odsłona meczu to dosyć wyrównane spotkanie, gdzie jednak więcej okazji do zdobycia bramki mieli goście.  Dobra postawa bramkarzy obydwu zespołu poskutkowała tym, że na przerwę zawodnicy udali się przy bezbramkowym remisie.
Drugą połowę zdecydowanie lepiej otworzyli młodzi zawodnicy Salosu, którzy już w 2 minucie drugiej odsłony spotkania zamienili rzut karny na bramkę. Od tego momentu przebieg meczu uległ zmianie. Zespół gospodarzy rzucił się do odrabiania strat. Mimo przewagi w posiadaniu piłki, nie zdołał tego uczynić. Goście cofnęli się oraz wyczekiwali na kontratak. Wychodziło im to w tym dniu perfekcyjnie, gdyż udało im się to zrobić w drugiej połowie jeszcze trzykrotnie. Trampkarze Czarnych zdołali zdobyć tylko bramkę honorową, przez co mecz skończył się wynikiem 4:1 dla gości. Serdecznie gratulujemy zespołowi Salosu wygrania ligi oraz wszystkich spotkań w tej rundzie.

Czarni Szczecin – Salos Szczecin 10:4 (0:0)
Bramki zdobyli: Staszak x4, Pyrek x2, Kot, Nowak, Trojanowski, Krawczyk
Skład: Bloch, Niezbecki, Trojanowski, Pyrek, Kot, Więch, Cimek, Krawczyk, Miszczak, Staszak, Nowak
Grali również: Wiśniewski, Żukowski, Ożgo, Jankowski, Kozioł, Gierba, Świątkowski

MPL: Młodzieżowy Przegląd Ligowy #9

01 listopada 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023