Drużyna Czarnych Szczecin z rocznika 2012 podsumowała sezon występem w turnieju Kania Cup. Zajęła w nim trzecie miejsce, a na podium stanęła w towarzystwie Lecha Poznań i Warty Poznań.

Tegoroczna edycja Kania Cup była szóstą w historii. Z zaproszenia gostynian skorzystały zespoły z trzech klubów, których seniorzy występują w PKO Ekstraklasie. Poza wspomnianymi Lechem Poznań i Wartą Poznań również Zagłębie Lubin. Ponadto w stawce były pierwszoligowe w dorosłej piłce Lechia Gdańsk oraz Znicz Pruszków.

Czarni pokazywali przez cały sezon, że traktują takie konfrontacje jak wyzwanie i podchodzą do nich bez kompleksów. Szczecinianie zajęli trzecie miejsce w turnieju w Gostyniu za Lechem Poznań i Wartą Poznań.

Rywalizacja toczyła się na zasadzie każdy z każdym. Czarni zwyciężali 4:0 z Kanią Gostyń, 3:1 ze Zniczem Pruszków, 2:0 z FASE Szczecin, 3:0 z Zagłębiem Lubin. Ponieśli z kolei porażki 1:4 z Lechem Poznań, 0:1 z Lechią Gdańsk oraz 1:3 z Wartą Poznań. 12 punktów pozwoliło nieznacznie wyprzedzić FASE w walce o trzeci stopień podium.

NA PODIUM W GOSTYNIU

28 czerwca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023