Organizujemy otwarte i darmowe zajęcia dla dziewcząt, aby zaszczepić w nich pasję do sportu, jakim jest piłka nożna. 

W ramach projektu " Piłka nożna nie tylko dla chłopców" zorganizowanym we współpracy z Pomorzem Zachodnim, Koszalińską Agencją Rozwoju Regionu oraz Programem Marszałkowskim -Społecznik na lata 2019-2021,  zostaną przeprowadzone darmowe i otwarte zajęcia, mające na celu zachęcenie dziewcząt do uprawiania sportu.

Projekt ten to cykliczne wydarzenie, które będzie odbywać się przez cztery następne soboty na boisku przy ulicy Hożej 6, a samo rozpoczęcie zajęć przewidziane jest na godzinę 10:00. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich adeptek sportu pomiędzy 5, a 12 rokiem życia. Podczas zajęć opieką nad bezpieczeństwem zawodniczek, jak i dobrą zabawą z piłkami będzie zajmować się wykwalifikowana kadra trenerska. Same zajęcia zostaną podzielone na dwie grupy wiekowo co również będzie skutkowało dostosowaniem poziomu zajęć do wieku uczestniczek. 

 

Główną inicjatywą projektu jest promowanie i zachęcanie dziewcząt do trwałego uczestniczenia w sporcie oraz do czynnego udziału w zajęciach ruchowych, mających na celu zwiększenie aktywności fizycznej oraz do rozpowszechniania piłki nożnej kobiecej. 

 

Nie czekaj, przyjdź i spędź razem świetny czas z piłką!

 

Partnerzy projektu:

Pomorze Zachodnie

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionu

Program Marszałkowski- Społecznik na lata 2019-2021

 

#Społecznik#PomorzeZachodnie#programspołecznik#KARR#KoszalińskaAgencjaRozwojuRegionu

 

 

 

Nadszedł czas na dziewczyny!

25 maja 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023