Wraz z początkiem czerwca swoje treningi na hożej rozpoczęła najmłodsza grupa "SMOKI" dla dzieci w wieku 3-5 lat. W pierwszym treningu wzięło udział dziesięcioro dzieci. 

Dotychczas zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym odbywały się tylko w Centrum miasta. Uruchomiona w październiku 2019 roku, pilotażowa grupa cieszyła się sporym powodzeniem, co musiało przełożyć się także na harmonogram zajęć w drugiej lokalizacji - na Hożej. Zajęcia dla najmłodszych dzieci, w wieku 3-5 lat mają swoją specyfikę: prowadzi je Katarzyna Cicio, licencjonowana trenerka piłki nożnej z wykształceniem pedagogicznym i wspaniałym podejściem do dzieci. Prowadzone od ponad pół roku zajęcia w centrum Szczecina, cieszyły się coraz większym powodzeniem, czego efektem było przeszczepienie takich zajęć do głównej lokalizacji Czarnych, jaką jest "Hoża". Informację o naborze do grupy oraz treningu pokazowym podaliśmy zaledwie tydzień przed pierwszymi zajęciami. Nie przeszkodziło to jednak w zapełnieniu treningu liczną, bo dziesięcioosobową grupą kandydatów do Czarnych. 

Zajęcia dla przedszkolaków na Hożej - podobnie jak na Piastów - trwają 45 minut i odbywają się raz w tygodniu. Na pierwszym treningu na Hożej obecnych było czterech chłopców oraz sześć dziewczynek.  Zapraszamy wszystkich maluchów na próbny trening "SMOKÓW" - w każdy wtorek o godz. 17:00 na boisku przy ulicy Hożej 6, lub w każdą środę o godz. 16:00 na boisku przy al. Piastów 6. 

najmłodsza grupa wiekowa - smoki - wystartowała na hożej

03 czerwca 2020

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023