Reprezentacja Polski zajęła siódme miejsce w pierwszych w historii mistrzostwach świata notariuszy. W jej składzie był Paweł Cywiński, piłkarz Czarnych Szczecin.

Miejscem rozegrania mistrzostw świata było miasto Bilbao w kraju Basków. Turniej zbiegł się w czasie ze 125. rocznicą powstania miejscowego klubu Athletic. 15 reprezentacji rywalizowało o tytuł przez cztery dni, a najlepsi okazali się Włosi. Rozstrzygnęli oni finał z Austriakami w konkursie rzutów karnych.

Reprezentacja Polski zajęła siódme miejsce. Po dwóch fazach grupowych, dostała się do ćwierćfinału. W nim została pokonana 0:1 przez późniejszego triumfatora mistrzostw świata Włochy. Następnie rozegrała jeszcze dwa mecze i w ostatnim z nich z Argentyną wywalczyła siódme miejsce.

Reprezentacja Polski powstała w 2008 roku. Rok później wystąpiła po raz pierwszy w mistrzostwach Europy, a w 2022 roku po raz pierwszy wróciła z kontynentalnego czempionatu z brązowymi medalami. Wśród 750 uczestników ostatniego mundialu znalazł się Paweł Cywiński, jeden z zawodników Czarnych Szczecin, którzy łączą ciekawe życie zawodowe z piłkarską pasją.