Nieudany mecz Czarnych Szczecin w A klasie. Drużyna została pokonana 1:4 przez Odrzankę Radziszewo.

Czarni po raz drugi w sezonie nie poradzili sobie z zespołem z Radziszewa. Ponadto od czasu reaktywacji klubu nie zwyciężyli z Odrzanką w roli gospodarza. W ostatnim czasie wyrosła ona na niewygodnego przeciwnika, ale nie tylko dla szczecinian, ponieważ w tabeli stara się naciskać na najlepszą trójkę.

Decydujący o porażce Czarnych był drugi kwadrans meczu. W nim podopieczni Krzysztofa Stolorza stracili trzy gole. Pierwszego po strzale Piotra Bykowskiego, a dwa następne po uderzeniach Arona Sękowskiego. Ten ostatni skompletował zresztą po przerwie hat-tricka i został najważniejszym piłkarzem meczu.

Honorowego gola dla Czarnych strzelił Patryk Doroch, dla którego było to trzecie trafienie w sezonie. Na więcej skutecznych ataków zespół nie miał sposobu i poniósł ósmą porażkę w rozgrywkach. Po niej nasza drużyna znalazła się w dolnej połowie tabeli, a możliwość odbudowania pozycji będzie w następnym meczu z Grotem Gardno.

Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1:4 (1:3)
Gol dla Czarnych:
Doroch (33)
Czarni: Ożarowski - Malinowski, Sosnowski, Sznyr (65' Klimko), Kozłowski, Szymoński (46' Wiśniewski), Modliński, Nieżurawski (60' Topij), Skubała (77' Chruściel), Doroch (70' Frąckowiak), Sakhvon

 

NIE ZŁOWILIŚMY PUNKTÓW W ODRZANCE

07 maja 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023