W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej, podopieczni trenera Szyłki przegrali z zespołem Energetyk Junior Gryfino 0:2 (0:2).

W strugach deszczu przyszło Trampkarzom starszym inaugurować tegoroczne rozgrywki. Zespół z rocznika 2006 przystąpił do meczu w nowych trykotach ufundowanych przez szczecińską firmę SOTEX, której logo pojawiło się na przedzie koszulek.

Pierwsza połowa to  przeciętny pressing ze strony gospodarzy i kilka indywidualnych, niewymuszonych błędów. Zespół z Gryfina wykorzystał dwie sytuacje i do przerwy schodził z boiska, prowadząc 2:0.

Po przerwie, mocno zmobilizowana drużyna Czarnych ruszyła do zmasowanych ataków, ale zawodnikom brakowało tego dnia wyrachowania pod bramką gryfinian. Kilka stuprocentowych sytuacji, dwie poprzeczki - na tyle było dziś stać naszych trampkarzy i trzy punkty pojechały do Gryfina.

AMF Czarni Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 0:2 (0:2)